Każde śmierć uczy nas, co może przynieść nam niespodziewanie los...i
zmienić nasze życie na zawsze, w jedną wielką tęsknotę...╬
*•❤️•* ╬ Marianno..światełko dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
znajoma
Na tablicy marzeń wypisane było tylko jedno marzenie...nie spełniło się
nigdy...los zesłał zmaganie się z życiem, okrutną śmierć, ech, takie jest
życie...Pani Marysiu kochana, niezapomniana..[[♥]]
Zgłoś SPAM
((♥))
A gdy nadszedł już ten czas...to ból wypełniał serce, ból, który nie
mija...lecz jest też nadzieja, że nic się nie kończy, lecz, po drugiej
stronie, życie nowe się zaczyna...MARIO ♥¯`•.¸ღ
Zgłoś SPAM
córka
Ta ścieżka Mamuniu do Ciebie przez wiele wertepów mnie prowadzi,samotna
idę,czasami mam łzy w oczach.O losie,jak układasz scenariusz życia,że
krzyż ciężki wrzucasz na ramiona.. Kochanie, prowadź..
Zgłoś SPAM
(*)
Tak kruche jest życie...na co dzień nie myślimy o tym, ale gdy odchodzi
ukochany człowiek...wtedy świat nasz się na zawsze zmienia, pozostajemy w
tęsknocie...myśli "biegną" do wspomnień...
Zgłoś SPAM
córcia
Nie ma godziny bez smutku, zegar głośno wybija następne...
Dom jest pusty, tak pragnie Ciebie....dobranoc Mamo ♥
Maleńka kropelka łez, a tyle niesie tęsknoty..Ona wie, jak bardzo boli
rozstanie...[]❤️[]
Zgłoś SPAM
Dorota
Zwykły płomień, tak niewiele, a dla mnie teraz to wszystko co mam...
Zgłoś SPAM
(*)
Dni teraz płynął coraz ospalej,nie ważne co nas jutro spotka,dni mają
barwę szarości..I tylko kwiat p e l a r g o n i i, jak wpięta w szarość
broszka,czerwieni się nadal kolorem Twojej miłości.....
Zgłoś SPAM
A.O
Cichutko dla nas gra jeszcze czas na skrzypcach życia..a Oni już nie myślą o
jutrze... szczęśliwi, żyją nowym życiem...a nam pozostało kochać i
pamiętać...Maryniu kochana ❤(●)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bóg nas kiedyś połączy..Wezwie nas też do Siebie.On sprawi nam wielką
radość - spotkamy się w niebie..**)
Zgłoś SPAM
[']
★۩★ Rozstanie na zawsze...zawsze kiedyś przychodzi...Pozostają
wspomnienia, które naszymi łzami się mienią...a miłość jest jeszcze
większa, między niebem a ziemią..★۩★...
Zgłoś SPAM
córka
W serduszku moim jest tajemne miejsce, tam z Tobą rozmawiam, przytulam, otaczam
myśli ciepłem...Tam, zostaniesz na zawsze ze mną, tak bardzo kochana, moja
Mami...ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
((♥))
Pozostały wspomnienie..tęsknota, i miłość...a kropelki łez ciągle za
Tobą płyną...Mario ♥⊱═❀═⊰♥
Zgłoś SPAM
córcia
Jedyny Skarb jaki w życiu miałam, to Ty Maminko kochana...nikt się nie liczy,
gdy Ciebie nie ma.❤️ Dobranoc moja Margeritko
Zgłoś SPAM
❤️
Z każdym dniem podąża myśl, uczucie, wspomnienie...do Was kochani, na nowy
brzeg Waszego życia, tak odległego od naszego, ostatniego...Marianno..❤️..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.