Marianno, odeszłaś w cienie tych, co przed Tobą, poszli tą samą drogą..Tam
gdzie szczęście Bóg rozdaje, na wieki będziesz wielbiła jego majestat..i
nad strumieniem miłości odpoczywała...[]❤️[]
Zgłoś SPAM
(*)
Niech ten płomyczek dla CIEBIE, ANIELE nigdy nie zgaśnie, niech pali się
wiecznie, niech przypomina, że miedzy nami byłaś, życiem się cieszyłaś..a
teraz odpoczywasz..we wspomnieniach jesteś...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Znów noc, ciemno, smutno, z oczu płyną łzy, a w sercach drży niepokój, że
już nie wrócą te szczęśliwe dni...tak Was brakuje Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Mamo, kiedyś Ty tuliłaś mnie w ramionach..teraz niech Cię tulą anioły w
niebie...dobranoc Skarbie mój...
Zgłoś SPAM
❤️
Dziś kwiaty na Twoim grobie, piją łzy ze wspomnień..Marianno ❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Na pierwszej stacji życia, dostajemy bilet w jedną stronę..a resztę stacji
przebywamy, aby nie zagubić się w pajęczynie codzienności i nie udręczyć
smutkiem duszy..Nie pokonamy przemijania....
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Zmarli Przyjaciele nie spoczywają w ziemi, ale żyją w naszych sercach... tak
Bóg chciał, abyśmy nigdy nie byli sami...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Deszczowe światełko dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
A.O
Pozbawieni codziennej radości, często na zakręcie, idziemy do granicy
nieba...a łzy nasze smutek wloką...bo Was nie ma...Maryniu nasza kochana
Zgłoś SPAM
(*)
Odeszliście, bo księga Waszego życia zamknęła się..ale jej treść,
będzie na zawsze schowana w sercu Bliskich, pozostała tęsknota i żal...
❤ڿڰۣ◈(*)(*)◈ڿڰۣ ❤
Zgłoś SPAM
córka
Zawsze będę Cię kochać i wspominać...i łez nie żałować, ukochana
Mateczko. Byłaś Światłem mojego życia, żyję w tym mroku już prawie 22
lata..Tak bardzo tęsknię za Tobą ♥...
Zgłoś SPAM
((♥))
Modlitwą i pamięcią otulam Twoją duszę Anioła..Odpoczywaj wśród
niebieskich radości, czuwając i orędując za Twoją córką, bo życie w
samotności nie jest łatwe...Mario ((*))♥((*))
Zgłoś SPAM
[']
Ciężko sercu, żal, łzy, tęsknota, to codzienność. Nasze serca nie umieją
zrozumieć, że tak być musi. Odeszli i więcej nie wrócą, bo znaleźli
lepsze miejsce w domu Boga...(_)✿(_) Marianno (_)✿(_)
Zgłoś SPAM
córcia
Pozostało już tylko wspominanie chwil minionych...
I wielka tęsknota za dobrym, kochanym Człowiekiem...Maminko, dobranoc...❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny,zapalam lampeczkę na smutny czwartek. ♨️
Zgłoś SPAM
[']
A gdy już nas pochłoną mroki...i będziemy tylko wspomnieniem...może
świeczkę zapali i pomodli się ktoś, o nasze szczęśliwe życie
wieczne...★۩★ tak mało jest tych, co pamiętają...★۩★
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Choć odeszły ciała, pozostaną duchy, które kiedyś spotkają się w
wiecznej szczęśliwości, w pokoju i miłości...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.