Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
532852
Zapalone ponad rok temu
córcia
Namalowała mi Ciebie tęsknota...ale wiatr rozwiał Twój obraz...Mateńko kochana, Tęsknoto moja..dobranoc ♥
Zgłoś SPAM
znajoma
W świecie tym nie ma zła, w świecie tym miłość trwa...Śpij więc spokojnie p.Marysiu...my wspominamy i pamiętamy, a płomyk znicza tli się bezustannie...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
W sercu wspomnienia skrzętnie schowane i tęsknota za dawnym światem, o niebo lepszym, bo z Wami...Marianno []❤️[]
Zgłoś SPAM
((♥))
Chcemy zatrzymać jak najwięcej ze wspomnień, które z każdym rokiem są bledsze... uciekają nam, jak wartki nurt rzeki...tylko tęsknota i żal są ciągle niezmienne....(¯`•♥•´¯) DLA CIEBIE MARIO
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Snem wiecznym ukołysana..✿..cieszysz się Marianno radością nieba..✿..i choć minęło tak wiele lat...w pamięci naszej Jesteś, taka sama, miła, kochana..✿..
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny, światełko i moja pamięć.
Zgłoś SPAM
(*)
Nich słońce niebieskie ogrzewa Twoją duszę Marianno...niech to co było smutkiem na Ziemi, przemieni się w radość istnienia w tym lepszym ze światów...<<*>>
Zgłoś SPAM
córka
Przyszła i została na zawsze ł z a ★ c z y s t a, co z oczu kapała. Spłynęła, jak kropelka wilgotna przejrzysta i słona ł z a ★ s a m o t n o ś c i,co kocha i kochała... Moja najdroższa Maminko ❤ڿڰ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć nam smutno nadziei nie tracimy, że rozłąka przeminie jak sen, znów pod rękę na spacer pójdziemy, musi przyjść...i nadejdzie ten dzień Kochani
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
córcia
Mami..gdybym tak mogła przytulić się do Twoich rąk...jakże inny byłby świat, bez Ciebie wieczny mrok..kochanie moje
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}})) ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
((♥))
Szczęście z nieszczęściem chodzi na przemiany,jak wieniec różnymi kwiatami przeplatany, nieszczęście częściej kwiat swój w życie wplata..szczęście jest rzadko trwałe..szybko odchodzi z tego świata.♥۩♥
Zgłoś SPAM
[']
* ❤️* Światełko Pamięci *❤️ * Marianno..w sercu jesteś na zawsze....
Zgłoś SPAM
A.O
Zawsze Maryniu będziesz w naszych sercach. Nawet czas,który oddalił nas od siebie, nawet los,który zabrał Cię. Nikt i nic nie zniszczy tego małego miejsca w naszym sercu, które jest tylko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
(❤)
///❤☘/// ŻYCIE JEST TAKIE KRUCHE I ULOTNE, A DOCENIAMY TO WTEDY, KIEDY COŚ STRACIMY CENNEGO...GDY ODEJDZIE KTOŚ KOCHANY...///❤☘/// WTEDY POZOSTAJE TYLKO ŻAL, TĘSKNOTA I WSPOMINANIE...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Trzy najlepsze miejsca na świecie: być w czyichś myślach,być w czyichś modlitwach, być w czyimś sercu." Jesteś w moich modlitwach i pamięci.
Zgłoś SPAM
córka
Ze łzami w oczach wołam wciąż Ciebie, tęsknię i kocham, moje myśli są przy Tobie - w niebie..♥ Moja kochana Mami ♥
Zgłoś SPAM
❤️
Marianno, odeszłaś w cienie tych, co przed Tobą, poszli tą samą drogą..Tam gdzie szczęście Bóg rozdaje, na wieki będziesz wielbiła jego majestat..i nad strumieniem miłości odpoczywała...[]❤️[]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1030   1031   1032   ...   3075   3076    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"