W świecie tym nie ma zła, w świecie tym miłość trwa...Śpij więc
spokojnie p.Marysiu...my wspominamy i pamiętamy, a płomyk znicza tli się
bezustannie...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
W sercu wspomnienia skrzętnie schowane i tęsknota za dawnym światem, o niebo
lepszym, bo z Wami...Marianno []❤️[]
Zgłoś SPAM
((♥))
Chcemy zatrzymać jak najwięcej ze wspomnień, które z każdym rokiem są
bledsze... uciekają nam, jak wartki nurt rzeki...tylko tęsknota i żal są
ciągle niezmienne....(¯`•♥•´¯) DLA CIEBIE MARIO
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Snem wiecznym ukołysana..✿..cieszysz się Marianno radością nieba..✿..i
choć minęło tak wiele lat...w pamięci naszej Jesteś, taka sama, miła,
kochana..✿..
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny, światełko i moja pamięć.
Zgłoś SPAM
(*)
Nich słońce niebieskie ogrzewa Twoją duszę Marianno...niech to co było
smutkiem na Ziemi, przemieni się w radość istnienia w tym lepszym ze
światów...<<*>>
Zgłoś SPAM
córka
Przyszła i została na zawsze ł z a ★ c z y s t a, co z oczu kapała.
Spłynęła, jak kropelka wilgotna przejrzysta i słona ł z a ★ s a m o t n o
ś c i,co kocha i kochała... Moja najdroższa Maminko ❤ڿڰ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć nam smutno nadziei nie tracimy, że rozłąka przeminie jak sen, znów pod
rękę na spacer pójdziemy, musi przyjść...i nadejdzie ten dzień Kochani
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
córcia
Mami..gdybym tak mogła przytulić się do Twoich rąk...jakże inny byłby
świat, bez Ciebie wieczny mrok..kochanie moje
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
((♥))
Szczęście z nieszczęściem chodzi na przemiany,jak wieniec różnymi kwiatami
przeplatany, nieszczęście częściej kwiat swój w życie wplata..szczęście
jest rzadko trwałe..szybko odchodzi z tego świata.♥۩♥
Zgłoś SPAM
[']
* ❤️* Światełko Pamięci *❤️ * Marianno..w sercu jesteś na zawsze....
Zgłoś SPAM
A.O
Zawsze Maryniu będziesz w naszych sercach. Nawet czas,który oddalił nas od
siebie,
nawet los,który zabrał Cię. Nikt i nic nie zniszczy tego małego miejsca w
naszym sercu,
które jest tylko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
(❤)
///❤☘/// ŻYCIE JEST TAKIE KRUCHE I ULOTNE, A DOCENIAMY TO WTEDY, KIEDY COŚ
STRACIMY CENNEGO...GDY ODEJDZIE KTOŚ KOCHANY...///❤☘/// WTEDY POZOSTAJE
TYLKO ŻAL, TĘSKNOTA I WSPOMINANIE...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Trzy najlepsze miejsca na świecie: być w czyichś myślach,być w
czyichś modlitwach, być w czyimś sercu." Jesteś w moich modlitwach i
pamięci.
Zgłoś SPAM
córka
Ze łzami w oczach wołam wciąż Ciebie, tęsknię i kocham, moje myśli są
przy Tobie - w niebie..♥ Moja kochana Mami ♥
Zgłoś SPAM
❤️
Marianno, odeszłaś w cienie tych, co przed Tobą, poszli tą samą drogą..Tam
gdzie szczęście Bóg rozdaje, na wieki będziesz wielbiła jego majestat..i
nad strumieniem miłości odpoczywała...[]❤️[]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.