Twoje piękne serce, piękna dusza...na zawsze zostały w pamięci...i nic jej
nie zniszczy, bo jest w sercu przechowywana, więc trwała...Marianno Pokój
Tobie.
Zgłoś SPAM
❤️
Iskierki pamięci z serca wykrzesane, dla Twej duszy Marianno []❤️[]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Są takie wspomnienia o których czasem nie chce się mówić, ale mimo to chce
się o nich pamiętać...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jest czas ciszy. Jest czas smutku. Jest czas wdzięcznych wspomnień....✽((*))
światełko pamięci ((*))✽
Zgłoś SPAM
((♥))
Wiatr melodię smutku gra, po nutach pamięci hula, ach czasie jak ty gnasz...a
nasza pamięć trwa..Znicz, wyraz tej pamięci, ciągle się dla Ciebie pali,
Marianno...♥(★).۩.(★)♥
Zgłoś SPAM
córka
Przytulam codziennie myśli o Tobie...z serca drżeniem, z łezką w oku, z
tęsknotą, co nie chce odejść...kochanie moje...♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście Kochani w nowe życie, a my...nie przestajemy Was kochać i
tęsknić za Wami...
Zgłoś SPAM
córcia
Czas już tak nas oddalił Mami, że niedługo przybliży...kochanie moje
dobranoc ❤️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zawsze w pamięci i modlitwie pozostaniesz P.Marianno
Zgłoś SPAM
[']
_ღ❀ღ_
___ODDAJMY CIAŁO ZIEMI-
_____DUSZĘ BOGU-
___PAMIĘĆ POTOMNYM...
_ღ❀ღ_Miłość to nie jest złudzenie,
miłość to uczucie, które wiecznie trwa...
bo miłość to ból, tęsknota i cicha łza...
Gdzieś na dnie serca okruszki wspomnień, które zatrzymał czas i nasza
tęsknota...za tym, co zabrał nam los...Już nigdy nic nie będzie tak samo,
życie trwa tylko raz.❤(((*)))
Zgłoś SPAM
A.O
Drzewa nie szumcie*Ptaki nie śpiewajcie*naszej Maryni w śnie nie
przeszkadzajcie. Choć stracona Ona dla świata doczesnego,teraz przebywa u Boga
naszego...♥ Światełko pamięci ♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Śmierć uczy nas tak wiele...trzeba kochać ludzi, dla bliźnich być dobrym i
życzliwym, bo gdy odejdziemy z tego świata, może ktoś zachowa w pamięci
nasze imię...tak, jak Twoje, Marianno
Zgłoś SPAM
((♥))
Maleńki płomyk spokojnie się kołysze...A w nim miłość, żal,
tęsknota...które wysyłamy do Nieba...to teraz dla nas wszystko...( ((*)
)))♥..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI..♥( ((*) )))MARIO
Zgłoś SPAM
(*)
☜•╬•☞ Czas żalu, wspomnień, tęsknoty to dla zmarłych hołd serc
naszych, może tam im jest lepiej niż tutaj i na pewno tak jest, a my o nich
pamiętamy, modlitwą i zapaloną lampką...☜•╬•☞
Zgłoś SPAM
córka
Na fotografii, tak pięknie się uśmiechasz Mami...a ja chciałabym Ciebie,
ocalić od zapomnienie...i całuję, w myślach, Twoje dłonie kochane, którym
tyle zawdzięczam... Jesteś tu ze mną kochanie...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Poniedziałkowe,
smutne światełko dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W krainie wspomnień zamykamy się i wciąż Was widzimy jakbyście tu byli,
choć Wy tak daleko Jesteście....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.