Mateńko..wspomnienia..a pod powiekami...łzy. Kochanie moje, dobranoc ♥
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Pani Marianny Światełko Pamięci zapalam. ♨️
Zgłoś SPAM
❤️
Wspomnienia, to jedyny wehikuł czasu, jakim dysponujemy...możemy nim
wędrować przez wspólnie przeżyte lata..wspominając naszych najbliższych,
którzy już odeszli do lepszego życia.[].❤️.[].
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Czas zamknął bramę, czas wszystko zamyka: drzwi, do których nadzieja
pukała..usta, które coś powiedzieć jeszcze chciały..Czas zamknął bramę,
a za nią smutek, żal pozostał..co snuje się każdego dnia...
Zgłoś SPAM
(❤)
Życie na Ziemi, jest pełne bólu, mało w nim radości. Wieczność jest o
wiele wspanialsza, gdyż trwa bez końca, jej dni nie znają smutku, a jej
radości nie przemijają.
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
A.O
Czas nie zagoił tej rany, ona ciągle krwawi na wspomnienie...została pamięć
tamtych dni, smutek i wielki żal...Ku Twojej Pamięci Maryniu((★))
Zgłoś SPAM
((♥))
Śmierć była zbyt szybka, księgę Twojego życia zamknęła, a Ty mogłaś
jeszcze pisać poemat swojego życia...Czasem, los tak okrutny, zabiera nam
szczęście, pozostaje tylko żal w sercu..[*][*]ڿڰۣڿ♥
Zgłoś SPAM
córka
Mami, jesteś ze mną..w szumie liści na drzewach, śpiewie ptaków, zapachu
kwiatów...w odgłosie deszczu..Pokazujesz właściwą drogę..i nawet śmierć
nie rozłączyła nas, bo nie ma takiej mocy ✿Kochanie✿
Zgłoś SPAM
(*)
Jesteś w pamięci i sercach...zawsze ta sama, uśmiechnięta...z otwartym
sercem dla wszystkich ludzi. Śpij spokojnie Marianno. Śmierć nas
rozłączyła, śmierć nas połączy...(||♥||)
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Już do końca naszych dni patrzeć będziemy w przeszłość, żyć z dnia na
dzień w tęsknocie za Wami Kochani...
Zgłoś SPAM
córcia
Świeczka na mogile się pali..a ja modlitwę do Boga szepczę...daj Boże mojej
Mamuni szczęście wieczne...Margeritko moja ukochana, dobranoc...
W płaszczu utkanym z tęsknoty, z księgą wspomnień, która z każdym rokiem
blaknie... idziemy pełni nadziei, że kiedyś Bóg połączy, co rozdzielone
zostało.
Zgłoś SPAM
Dorota
" Miłość przetrwa śmierć" / św. Faustyna Kowalska /
Zgłoś SPAM
znajoma
Sen wieczny zamknął Twoje powieki, ale w sercu moim p.Marysiu będziesz trwać
zawsze.. pomimo czasu, który mija...nikt mi wspomnień nie odbierze, w
myślach..sercu..i modlitwie szczerej..Jesteś...
Zgłoś SPAM
(*)
Twoje piękne serce, piękna dusza...na zawsze zostały w pamięci...i nic jej
nie zniszczy, bo jest w sercu przechowywana, więc trwała...Marianno Pokój
Tobie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.