Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533031
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Mami..tylko ja i TY i więcej nikt, na tej łące pełnej wspomnień...Dobranoc kochanie
Zgłoś SPAM
[']
Twój uśmiech i łzy...to TY, to cała TY...wspomnienia...." Wszystko ma swój czas,jest czas spokoju, cierpienia, bezgranicznej rozpaczy oraz czas wdzięcznej pamięci"
Zgłoś SPAM
znajoma
Nic dwa razy się nie zdarza...taka jest prawda,ale wystarczyło, że byłaś raz miedzy nami, a pozostawiłaś samo dobro..Wspominamy Ciebie, Pani Marysiu z uśmiechem przez łzy, kochaną, pogodną...
Zgłoś SPAM
❤️
❤️ Pamięcią, przywracamy Was do naszych dni...Marianno
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć...."
Zgłoś SPAM
Halinka
śp.Janina Dmochowska- Ciociu..Ty już doszłaś.Już jesteś tam-u Pana Boga, My-ciągle w strachu;przed nami tak stroma droga..Pokój Tobie na wieki w 7. rocznicę śmierci. Ciociu, jesteś razem z Marysią.
Zgłoś SPAM
córka
Mami..Tęsknię za tym co było, za Twoim uśmiechem, ciepłem, za słowami..ona nigdy nie minie..co dzień budzę się, z myślą o Tobie...Aniele mój kochany
Zgłoś SPAM
(*)
W naszych sercach zawsze jest żywe Twoje wspomnienie..Żyje wierna pamięć....Marianno ڰۣڿ ๑ ♥ (((*))) ڰۣڿ ๑ ♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak dobrze być przy Was chociaż tylko myślami, jak dobrze czuć miłość, która istnieje między nami, jak dobrze mieć kogoś, kto jest z nami w potrzebie, jak dobrze mieć kogoś takiego w niebie
Zgłoś SPAM
córcia
Mami...w sercu tęsknota bezkresna...wieńczona palonym zniczem...kochanie moje najdroższe, dobranoc
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
(❤)
Ci,których odwiedzamy na cmentarnej łące,odeszli do Pana na wieczną wartę. Nie wrócą na Ziemię,lecz jeszcze się z nimi spotkamy u źródła miłości..Marianno ڿڰۣڿ❤ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla pani Marianny, zapalam lampeczkę na smutny czwartek.
Zgłoś SPAM
A.O
Odchodząc pozostawiłaś po sobie wspomnienia, które przytłaczają serce bólem..albo powodują zamyślenie i uśmiech..Maryniu kochana, pamięć tych chwil trwa....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
((♥))
Odeszłaś.. Słońce radości ukryło się w zasmuconym sercu. Odeszłaś... Choć tyle chwil wspólnych jeszcze mogło nadejść. Odeszłaś...__(((★)))__ ŚWIATEŁKO DO NIEBA...__(((★)))__KU TWOJEJ PAMIĘCI..MARIO♥__
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nie można dokonać wyboru, jak umrzeć, ani kiedy. Można tylko zdecydować, jak żyć. A Ty Marianno żyłaś w zgodzie z ludźmi i z Bogiem...Niech Bóg otoczy Cię miłością....
Zgłoś SPAM
córka
Już nigdy nie przytulę Ciebie, Mamuniu, ale na zawsze pozostałaś Skarbem największym moim, za którym tak bardzo tęsknię...❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Pamięć ożywia taniec iskierek....Zapalam wspomnienia...Chcę chronić je przed zapomnieniem. Marianno, na zawsze..❀[*] w pamięci..sercu.....
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1044   1045   1046   ...   3075   3076    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"