Boże daj siłę przetrwać to, czego nie można zmienić... P.Mario,
pamiętam...
Zgłoś SPAM
((♥))
PŁOMYK PAMIĘCI NIECH SIĘ TLI..NIECH PRZYPOMINA, ŻE BYŁAŚ WŚRÓD
NAS...CIESZYŁAŚ SIĘ Z NAMI, PŁAKAŁAŚ Z NAMI...A TERAZ JUŻ ODPOCZYWASZ
MARIO, A MY WSPOMINAMY TEN PIĘKNY CZAS.♥..
Zgłoś SPAM
[']
Życie to nie jest prosta droga i nie puchowe posłanie. Kłują serce: smutek,
igły trwogi.. i krzywy zakręt jest na niej, a na ramionach ciąży
krzyż...Tą drogą wszyscy idziemy w ramiona naszego Pana...
Zgłoś SPAM
❤️
Bywają noce najdłuższe w życiu, kiedy sen nie chce przyjść. Jak bumerang
powracają wspomnienia...a serce z żalu drży...Smutne dni, lata, bez
Ciebie...Marianno ❤️⋰•☆•⋱❤️
Zgłoś SPAM
córka
Piękna sercem, tak bardzo mnie kochająca, uśmiechnięta, pomimo wielu
trosk..♥.moja Mami ukochana.♥..jak za Tobą nie tęsknić, tyle dobra od
Ciebie otrzymałam..tyle miłości..♥. karmię się wspomnieniami.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
ڿڰۣڿ❀Czas zabiera nam najbliższych, ale nigdy nie zabierze wspomnień,
Oni będą żyć w nich do końca naszych dni...a potem, spotkamy się na
niebieskich wiecznych łąkach...ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zaschnięte łzy, myśli uśpione, smutek ukryty na dnie, lecz płomyk pamięci
tlić się zawsze będzie, na zawsze pamiętamy Kochani...
Zgłoś SPAM
córcia
I tak błogo sen mój niech trwa, bo przy mnie jest Matka ma..Dobranoc kochanie
moje(.)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
(❤)
Czas przechodzi i nigdy nie wraca. Co w sobie zawiera, nie zmieni się nigdy;
pieczętuje pieczęcią na wieki wspomnienia...szczęście, radość, smutek,
ból...Marianno, pokoju wiecznego...--[*]ڰۣڿ❤ڰۣ[*]
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Dla przyjaciół mam smutną twarz Los wybiera, jak chce Dla przyjaciół
mam smutną twarz Dla natrętów - milczenie" A.Majewska. Zapalam Ci
niedzielne światełko,łączy nasz przyjaźn w bólu po stracie Was
Zły los sprawił to rozstanie, inny kiedyś, przyniesie oczekiwane spotkanie...
❄️ڰۣڿڿ Światełko pamięci...ڿڰۣڿ❄️
Zgłoś SPAM
((♥))
Wspomnienie..to spotkanie z Tobą, Mario, często ze łzami, czasami z
uśmiechem..♥..[[*]]..♥
Zgłoś SPAM
córka
W Twoich matczynych ramionach skryć się przed złem tego świata...Mami
kochana...Płomykiem jasnym Cię tulę...❀ڿڰۣڿ ☀️ ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Podaj Jej Chryste dłoń, wprowadź, gdzie przystań Twoja...╬☆•☆╬
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Już nigdy nie będzie tak jak było....pozostał żal, ból, złość na cały
ten świat...ogromna miłość i tęsknota za Wami Ukochani każdego dnia
gdziekolwiek jesteśmy, cokolwiek robimy....
Zgłoś SPAM
córcia
Wystarczy myśl o Tobie...i mam łzy w oczach...Mami ukochana,dobranoc
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.