Wszyscy za kimś tęsknią...i nie można tego zmienić. Ludzie odchodzą,
pozostaje żal, wspomnienia, tak skrzętnie schowane w sercach...i łzy
tęsknoty, co nie przestają z oczu płynąć.....
Zgłoś SPAM
znajoma
Dla nas zegar odmierza naszej wędrówki czas...
a Ty, Pani Marysiu nie myślisz już o jutrze,
Twoje szczęśliwe dni są teraz w Niebie....(¯`•♥•´¯) (((*)))
(¯`•♥•´¯)
Zgłoś SPAM
((♥))
Życie, to niepewna droga, zawsze się można o coś potknąć..czasami
uśmiech, częściej łzy..a w naszych sercach na zawsze
TY..♥ڰۣڿڰۣ.MARIO♥ڰۣڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Ci którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą
głębiej. Ci, co żyją wiatą, widzą wszystko w innym świetle..." ( L.
Zenetti). Marianno, światełko mojej pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
❤️
Pofrunąć w błękit nieba..rozwinąć skrzydła zapomnienia..z wiatrem
zaśpiewać pieśń nadziei,
kropelek szczęścia nam potrzeba...a my, rozwijamy żagle samotności, w
poplątanym życia zamęcie.❤️)*(
Zgłoś SPAM
córka
Nie mam odwagi powiedzieć innym, jak bardzo tęsknie, jak bardzo
byłaś kochana. Czasami oświetlę płomieniem znicza ziemię nad Twym grobem
i cichutko westchnę...tęsknię...Mami moja kochana.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Czekanie jest gorzkie, ale owoce ma słodkie. Wierzymy,że się kiedyś
spotkamy, tęsknoty, smutku nadejdzie kres.((*♥*))
Zgłoś SPAM
(*)
Wzniosła się dusza Twoja ponad ziemski kraj..Tu życie, to chwilka - w niebie
- wieczność..Tu boleść - tam raj. Odpoczywaj pełna boskiej
chwały...Marianno ❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy za spojrzeniem Waszym, wspominamy uśmiech Wasz, gdzieś w oddali
słyszymy Was...Bądżcie szczęśliwi prosimy Was...Swym uśmiechem zastąpcie
słońce Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
W niemocy słowa, w niemocy ciała...
Dałaś mi najważniejszą lekcję życia,
Mamo ❤️ Odpoczywaj kochanie, kiedyś może przytulę się do
Ciebie...???dobranoc
Zgłoś SPAM
♥️
Gdy dzień już oczy zamyka..przenosimy się w krainę wspomnień...tam
jesteście znów z nami, jak za dawnych lat...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️Pani Marianno.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia
Pokój Pani duszy
Zgłoś SPAM
(❤)
Gdy skończymy ziemskie pielgrzymowanie - dobrze jest zostawić po sobie
uśmiech, życzliwość i dobrą pamięć...Marianno, TY pozostawiłaś to dla
nas..Pokój Tobie❤[*]
Zgłoś SPAM
A.O
Nieśmiertelna, taka daleka i taka bliska...
Dla Ciebie na ziemi opuszczonej płoną pamięci
złote iskry...Maryniu, nasza pamięć trwa...♥
Zgłoś SPAM
(*)
Na łąkach snu wiecznego dusze Wasze przebywają..ciesząc się wolnością
ostatnią i szczęściem nieba...a z nami pozostały wspomnienia...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Już zawsze będziesz cicho,
wymęczone serce...
Już żeś się nakołatało"
(Giacomo Leopardi)
Zgłoś SPAM
((♥))
Wszystko przeminie na tym świecie, ale pamięć i miłość nasza nie odstąpi
od Ciebie Mario...♥❀♥
Zgłoś SPAM
córka
♥♥♥ Mamuniu, nad Twoją mogiłą pochylam się w zadumie - moje zgasłe
Kochanie - a me usta szepczą - Daj Jej Boże wieczne odpoczywanie....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.