Tak mija życie, pośród szarych dni...O śmiechu już zapomnieliśmy, radości
nie znamy, tylko Ciebie z wielkim żalem wspominamy...Maryniu kochana
❀[❤️]❀ Światełko Pamięci zapalamy w zamyśleniu...❀[❤️]❀
Zgłoś SPAM
córka
Gdzie ratunku mam szukać w życiowej rozterce, gdy zgryzoty ciężki głaz,
przytłoczył mi serce? Nic tak nie rani serca, jak odłamki
wspomnień...ukochana Mamo
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Od nieba odgradza nas tylko życie, rzecz najkruchsza w świecie.../Blaise
Pascal/ ♥WIECZNY ODPOCZYNEK DLA CIEBIE, MARIANNO♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dusza ludzka...jest jak tęcza nad przepaścią...jak całe życie znika...i
taki wielki żal...po Kochanej Osobie...tych co zostali przenika....
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
córcia
Odeszłaś tak dawni Mateczko kochana...za wcześnie w moim sercu ta niegojąca
się rana..♥..tak ciężko żyć samej...dobranoc Skarbie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Maryjo, uproś mu u tronu Boga łaskę wiecznej szczęśliwości. Wyjednaj
dar przebaczenia win, słabości. Niech za Twoją przyczyną dostąpi udziału w
radości bez końca."Światełko dla Pani
Zgłoś SPAM
[']
Już nigdy nie wrócisz ku znajomym miejscom, nie przejdziesz z uśmiechem przez
domu swego progi, ale dla nas będziesz zawsze najmilszym wspomnieniem...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia w przeciwieństwie do ludzi, pozostają na zawsze...
Zgłoś SPAM
❤️
Do królestwa pokoju i miłości Pan Cię wezwał na wieczność...Pozostały
wspomnienia i pamięć w naszych sercach....[]❤️[]
Zgłoś SPAM
znajoma
Zielone łąki nieba, na których jesteś, niech będą usłane kwiatami naszej
pamięci...a w każdym kwiatku coś dla
Ciebie..modlitwa..tęsknota..łza..wspomnienia..p. Marysiu kochana.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Smutno...został tylko wielki żal, tęsknota i Twój niebiański
cień...((★)) ((★))
Zgłoś SPAM
(❤)
Czym jest życie? Krótką chwila, której końca nie znamy, jest kruche, jak
figurka z porcelany..kończy się i pozostawia garść wspomnień, łzy bliskich
i żal w sercach..][❤][ Twojej Pamięci Marianno][❤][
Zgłoś SPAM
córka
Odpoczywaj Mami w spokoju, moje serce zawsze jest przy Tobie, moja miłość na
skrzydłach tęsknoty leci do Ciebie..najdroższa moja Margeritko
❤️ڰۣڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
W ogrodzie naszych snów jesteście..tacy sami, jak kiedyś..czas już Was nie
dotyka, a my krążymy drogami wspomnień..tas Was brak...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko wokół się zmienia...a Was nie ma...mimo próśb, płaczu, błagań,
miłości...Was nie ma...byliśmy z Wami całym sercem, całą duszą, nadal
jesteśmy z Wami gdziekolwiek Jesteście...
Zgłoś SPAM
córcia
Dopóki życia mego, zawsze będę Cię kochała i bardzo tęskniła..Ty, wiesz,
jak bardzo!!❤️ Dobranoc Mami...
Zgłoś SPAM
(*)
Nasz pobyt tutaj na Ziemi jest przesądzony - zbliżamy się do Ciebie z każdym
dniem, tylko nie wiemy ile tych dni pozostało - bądź gotowa nas przyjąć z
radością...ღ♥ღ.[*].ღ♥ღ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.