Tęsknota i wspomnienia nigdy nie zaznają okrutnego zapomnienia...tak wiele
znaczenia mają, dlatego do końca trwają...
Zgłoś SPAM
córcia
Wtulić się w Twoje ramiona Mami, nic więcej...dobranoc kochanie....
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
(❤)
❀ ڿڰۣڿ
NAJJAŚNIEJSZE
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI
ڿڰۣڿ ❀ NIECH WYSYŁAJĄ DO CIEBIE PŁOMYKI ZŁOTE...A W NICH NASZĄ
PAMIĘĆ I TĘSKNOTĘ...❤
ڿڰۣڿ ❀
Zgłoś SPAM
[']
Szczęście nie jest stanem wiecznym, tu na Ziemi, to tylko taki chwilowy skurcz
serca z radości..prawdziwe, stałe szczęście osiągamy w niebie..tam jest
nasza ojczyzna..tam dom wieczny...
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu..Każdego dnia biegniemy w ramiona tych dni, które pozostały już
tylko na dnie serca mokrego od łez i tęsknoty, gdzie tli się iskierka
nadziei...Pokój Tobie...ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ((*))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ci co odchodzą wciąż z nami są i żyją sobie obok nas. Patrzą z
miłością na nasze dni. Czasem się śmieją przez łzy...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Po drugiej stronie nieba, na ziemskim padole łez i tęsknoty, żyjemy
my..wspominając, czekamy spotkania....ڿڰۣ ◈ (*)(*)◈ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
córka
Jesteś zawsze ze mną, Mami moja kochana, codziennie modlę się o Twoje
szczęście do naszego Pana..i tak bym chciała, przytulić się do Ciebie i
pogrzebać wszystkie smutki..♥
Zgłoś SPAM
(*)
Ciesz się radością nieba, bo Twoje życie teraz już w innym świecie...tym
lepszym, gdzie ból nie istnieje, tylko jest szczęście wieczne....Marianno
Zgłoś SPAM
❤️
Niech pamięć trwa...niech przypomina, że byłaś wśród nas...taka miła i
kochana...na zawsze w sercach zapamiętana...[❤️]
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby chociaż maleńki promyczek stamtąd, od Was Kochani dotarł do naszych
serc zbolałych i dał nadzieję, byłoby lżej tęsknić i czekać.....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Szczęście Ty moje, tak dawno mi odebrane...♥ z miłością i
tęsknotą...tulę Cię Mami na dobranoc.
Zgłoś SPAM
[']
Nieobecni ciałem, duchem jednak żyją...Obecni są w naszych sercach...Proszą
o zdrowaśkę w skupieniu zmówioną tą jedną...jedyną. Na zawsze SPOKOJNI.
♣ ░❤️░† ♣ W ZADUMIE...♣ † ♣ ░❤️░
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Pani Marianno, zapalam lampeczkę za trzy dni mojej nieobecności.
Zgłoś SPAM
((♥))
Smutki odłożyć do szuflady wspomnień, bo piękne jest życie, piękny jest
świat, tylko podziwiać i cieszyć się każdym dniem, bo przecież życie tak
krótko trwa...Mario, Ty nie chcesz łez.
Zgłoś SPAM
❤️
Próżny twój płacz nad grobem mym, ja żyję wciąż w krainie wiecznego snu,
nie ma mnie w nim...[]❤️[]
Zgłoś SPAM
(*)
Dla Ciebie radość nieba..a dla nas wspomnienia, które są łzawą nutką
smutku, ale tak bardzo bliską naszym sercom...[*]Pokój Tobie na wieki[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.