O pamięć nie proszę, bo kto chce, to pamięta...proszę tylko Boga o
szczęście dla Ciebie....Maminko dobranoc ♡♨️♡
Zgłoś SPAM
[']
"Królu niebieski, zdrowie dusze mojej, do Ciebie wołam, a Ty twarzy
swojej nie kryj przede mną"
Zgłoś SPAM
❤️
"Garstka popiołu ziemią przykryta
ostatnia resztka człowieka,
po znoju życia, nagrody czeka." ░❤️░ światełko
pamięci░❤️░
Zgłoś SPAM
Dorota
Promykiem słońca zapalam dla Pani światełka na ten lipcowy dzień
Zgłoś SPAM
A.O
Jesteśmy zawsze przy Tobie..myślą, sercem, wspomnieniem...takich dobrych,
kochanych, jak TY Maryniu nigdy się nie zapomina..żal serdeczny po Tobie...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Umiera ktoś bliski, a nas jeszcze bardziej coś z nim połączyło. Bo
zawsze nieobecni są najbliżej..."
ks. Jan Twardowski ღ ((*)) ღ
Zgłoś SPAM
(*)
Gdy odchodzą Ci których kochamy, żal, smutek dręczy nasze serca..Chociaż
odeszli do radości nieba...to zostali niezapomniani we
wspomnieniach....Marianno, spij spokojnie...
Zgłoś SPAM
córka
Bezkresny ocean smutku i morze łez...kochana Mamo, jesteś zawsze blisko
mnie....
Zgłoś SPAM
(❤)
❤ ❤ GDZIEŚ W MALEŃKIM SERCA KĄCIKU...
O NASZYCH BLISKICH PAMIĘĆ SIĘ KRYJE...
I CHOĆ ICH OBRAZ NIE RAZ ZAMGLONY...
TO JEDNAK TRWA I WCIĄŻ ŻYJE.......❤ ❤
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zobaczyć, że Jesteście szczęśliwi, widokiem się Waszym nacieszyć,
miłością do serca przygarnąć, bezkresną tęsknotę uleczyć...
Zgłoś SPAM
córcia
Śpij Słońce moje, gdy pójdę do Ciebie, wtedy sen szczęściem
będzie...Dobranoc kochanie
Zgłoś SPAM
[']
W ziemi spoczywasz na wieki...duszą jesteś w niebie...Szczęście u Boga masz,
dobrze Ci, jak to w niebie...
Zgłoś SPAM
A.O
"Życie grozi rozstaniem,
ale śmierć łączy na zawsze"
=Marek Hłasko=☆ “ª¤.¸Maryniu nasza kochana¸.¤ª ☆“..☆ڿڰۣڿ
Światełko z modlitwą...
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Smutku, po co przyszedłeś
i zabrałeś na zawsze radość?
❤️ Lampeczka dla Marianny
Zgłoś SPAM
❤️
Miłość jest pierwsza wśród nieśmiertelnych rzeczy, i nie można jej
pogrzebać, bo jest wieczna...❤️...Gdy odchodzi ktoś kochany, ta miłość
dalej żyje w nas...
Zgłoś SPAM
(*)
Modlimy się kroplami łez odkąd nie ma Ciebie..prosząc dla Ciebie, Marianno o
szczęście wieczne...❀ڿڰۣڿ ☀️ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
córka
Moja kochana Maminko, tak wiele lat, tak wiele łez, tak wiele tęsknoty...moje
życie, jest przepełnione bólem, bo tak wiele przeszło, ale Twoja śmierć,
to ból największy, nigdy go nie opłaczę.♥.♥.♥...
Zgłoś SPAM
((♥))
Każda nasza droga na Ziemi, kończy się pukaniem do bram nieba...przejdźmy
ją z miłością w sercach, wtedy na pewno te bramy zostaną dla nas
otwarte..♥.╬ Mario, Ty jesteś już w niebie ╬.♥
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla pani Marianny, światełko pełne miłości i tęsknoty. ♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.