Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
532701
Zapalone ponad rok temu
mama Tadzia W
Światełko z modlitwą na początek kolejnego tygodnia niech Ci świeci .Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
A.O
Kolejny dzień przynosi smutku powiew...na wspomnienie dawnych, szczęśliwych chwil...i chociaż serce już innym rytmem bije, ono pamięta i tęskni za Tobą, nasza Maryniu kochana.
Zgłoś SPAM
❤️
"Czystością serca przytuliła sens śmierci w zmartwychwstaniu, by wraz z Nazarejczykiem przekroczyć próg domu Ojca na wieki..."[]❤️[]
Zgłoś SPAM
((♥))
Każde wspomnienie budzi uśpione łzy...i nawet kiedy uśmiech pojawia się na chwilę...to żal go gasi...Ku Twojej pamięci Mario (((*))) ♥ (((*)))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nasze myśli i modlitwa towarzyszą Ci w tej podróży po Wiecznej Krainie...a światełko czyni tę drogę jasną...[(¯♥¯)] ڿڰۣ❖✿❖✿ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zawsze chcemy iść w Waszą stronę, bo cierpimy, gdy nasze serca są oddalone...swoją wędrówkę możemy zakończyć, gdy uda nam się połączyć...do spotkania Kochani
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla pani Marianny. ♨️
Zgłoś SPAM
córcia
Moja Mateczko, zabieram Ciebie ze sobą w serduszko moim...więc nie mówię, żegnaj, tylko dobranoc mój Skarbie
Zgłoś SPAM
[']
MIŁOŚĆ I PAMIĘĆ TRWAĆ BĘDZIE ZAWSZE...JESZCZE SPOTKAMY SIĘ...BÓG PRZYGOTOWAŁ DLA KAŻDEGO MIESZKANIE, W TYM LEPSZYM ŚWIECIE...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie, że się już nie zdążyło, że było za późno... Pani Marianno, światełko na dni mojej nieobecności...
Zgłoś SPAM
❤️
Chyląc głowy nad grobami zmarłych, ocieramy gorzkie łzy rozstań, pogrążeni w smutku i palącej serce udręce...Tęsknimy za Nimi...❤️ [(¯♥¯)]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Królu nieba, Panie nasz..daj Jej duszy szczęścia moc i Twą światłość dzień i noc...⭐ ❄️⭐ Ku Twojej Pamięci ⭐ ❄️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
((♥))
Odeszli od nas wczoraj, przed laty ... W smutku zostali Bliscy.... Zapalamy Im ku pamięci znicze... a nasze myśli są z Nimi....MARIO ⊰♥⊱ niedzielny znicz⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, taki piękny jest świat, tylko ludzie nie piękni..a Ciebie nie ma już tyle lat...pięknego Człowieka...teraz takich ludzi już nie ma...żal, za wcześnie nas opuściłaś..R.I.P.-✿ڿڰۣڿڰۣ
Zgłoś SPAM
(❤)
Jak pięknie by mogło być,bez smutku i łez, wystarczyłoby wiedzieć, gdzie jesteś Ty i pójść w tę stronę...kiedyś Bóg nam tę drogę wskaże....Marianno
Zgłoś SPAM
córka
Jesteś kochana Mami słonymi łzami tęsknoty, co po policzku spływają i oceanem miłości, która Twe imię wciąż wzywa....M A R G E R I T K O...moja najdroższa.
Zgłoś SPAM
(*)
Teraz niebo Twoim domem, śpiew anielski czas umila, Bóg otacza jasnością dusze swoich dzieci...Spoczywaj w pokoju...Marianno << niedzielny płomyk pamięci>>
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Boże...daj nam nadzieję...jeśli nauczyłeś kochać Bliskich to daj również siłę, aby się z Nimi rozstać i zaufać, że dobrze Im u Ciebie...
Zgłoś SPAM
córcia
O pamięć nie proszę, bo kto chce, to pamięta...proszę tylko Boga o szczęście dla Ciebie....Maminko dobranoc ♡♨️♡
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1021   1022   1023   ...   3074   3075    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"