Światełko z modlitwą na początek kolejnego tygodnia niech Ci świeci
.Odpoczywaj w pokoju.
Zgłoś SPAM
A.O
Kolejny dzień przynosi smutku powiew...na wspomnienie dawnych, szczęśliwych
chwil...i chociaż serce już innym rytmem bije, ono pamięta i tęskni za
Tobą, nasza Maryniu kochana.
Zgłoś SPAM
❤️
"Czystością serca
przytuliła sens śmierci
w zmartwychwstaniu,
by wraz z Nazarejczykiem
przekroczyć próg domu Ojca na wieki..."[]❤️[]
Zgłoś SPAM
((♥))
Każde wspomnienie budzi uśpione łzy...i nawet kiedy uśmiech pojawia się na
chwilę...to żal go gasi...Ku Twojej pamięci Mario (((*))) ♥ (((*)))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nasze myśli i modlitwa towarzyszą Ci w tej podróży po Wiecznej Krainie...a
światełko czyni tę drogę jasną...[(¯♥¯)] ڿڰۣ❖✿❖✿ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zawsze chcemy iść w Waszą stronę, bo cierpimy, gdy nasze serca są
oddalone...swoją wędrówkę możemy zakończyć, gdy uda nam się
połączyć...do spotkania Kochani
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla pani Marianny. ♨️
Zgłoś SPAM
córcia
Moja Mateczko, zabieram Ciebie ze sobą w serduszko moim...więc nie mówię,
żegnaj, tylko dobranoc mój Skarbie
Zgłoś SPAM
[']
MIŁOŚĆ I PAMIĘĆ TRWAĆ BĘDZIE ZAWSZE...JESZCZE SPOTKAMY SIĘ...BÓG
PRZYGOTOWAŁ DLA KAŻDEGO MIESZKANIE, W TYM LEPSZYM ŚWIECIE...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
... żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie, że się już
nie zdążyło, że było za późno... Pani Marianno, światełko na dni mojej
nieobecności...
Zgłoś SPAM
❤️
Chyląc głowy nad grobami zmarłych, ocieramy gorzkie łzy rozstań,
pogrążeni w smutku i palącej serce udręce...Tęsknimy za Nimi...❤️
[(¯♥¯)]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Królu nieba, Panie nasz..daj Jej duszy szczęścia moc i Twą światłość
dzień i noc...⭐ ❄️⭐ Ku Twojej Pamięci ⭐ ❄️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
((♥))
Odeszli od nas wczoraj, przed laty ... W smutku zostali Bliscy.... Zapalamy Im
ku pamięci znicze... a nasze myśli są z Nimi....MARIO ⊰♥⊱ niedzielny
znicz⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu, taki piękny jest świat, tylko ludzie nie piękni..a Ciebie nie
ma już tyle lat...pięknego Człowieka...teraz takich ludzi już nie ma...żal,
za wcześnie nas opuściłaś..R.I.P.-✿ڿڰۣڿڰۣ
Zgłoś SPAM
(❤)
Jak pięknie by mogło być,bez smutku i łez, wystarczyłoby wiedzieć, gdzie
jesteś Ty i pójść w tę stronę...kiedyś Bóg nam tę drogę
wskaże....Marianno
Zgłoś SPAM
córka
Jesteś kochana Mami słonymi łzami tęsknoty, co po policzku spływają i
oceanem miłości, która Twe imię wciąż wzywa....M A R G E R I T K O...moja
najdroższa.
Zgłoś SPAM
(*)
Teraz niebo Twoim domem, śpiew anielski czas umila, Bóg otacza jasnością
dusze swoich dzieci...Spoczywaj w pokoju...Marianno << niedzielny płomyk
pamięci>>
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Boże...daj nam nadzieję...jeśli nauczyłeś kochać Bliskich to daj
również siłę, aby się z Nimi rozstać i zaufać, że dobrze Im u Ciebie...
Zgłoś SPAM
córcia
O pamięć nie proszę, bo kto chce, to pamięta...proszę tylko Boga o
szczęście dla Ciebie....Maminko dobranoc ♡♨️♡
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.