I to co dobre i złe, wszystkie chwile, myśli, słowa zachowaliśmy w
sercu...Wierzymy, że dobrze Ci Tam, a dla nas wspomnienia, smutek i
żal...Marianno ღ((♥))ღ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mija dzień za dniem, każda chwila jest nam snem, jak marzenie bez słów, by
móc zobaczyć Was znów......
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
A.O
Życie jest snem. Okrętem na fali. Choćbyś chciał zatrzymać ten piękny sen
na zawsze, nie zdołasz. Odpływa w dal do innego świata...pozostawiając tylko
żal....Maryniu kochana
Zgłoś SPAM
(*)
Na wyspie Snu przebywasz Marianno, w zieleni lasów i łąk, na spokojnym brzegu
niebiańskiego morza...dusza Twoja odpoczywa po znoju ziemskiego życia...╬
Pokój Jej na wieki ╬
Zgłoś SPAM
❤️
Czy można zapomnieć minione chwile z ukochaną osobą? NIGDY! bo to co się
kochało, pozostanie na zawsze w sercu, pamięci, jako największy
skarb...ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
((♥))
...Już zawsze będzie bolało, smutek do serca się wkradł, a żal do końca
życia będzie trwał...MARIO ♥¸¸.•*´¯♥
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla pani Marianny, zapalam światełko na kolejny smutny dzień. ♨️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wierzę, że Dobry Bóg Twój ziemski trud wynagrodził, że Cię otoczył
Swoją Światłością i przyjął do Siebie, byś wśród Aniołów mogła
odpocząć, w Wieczności Świętej, w Niebie....
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nosimy Wasze serca ze sobą, nosimy w naszych sercach, gdziekolwiek jesteśmy
Jesteście z nami Ukochani....
Zgłoś SPAM
(*)
Jedynie serce Matki uczuciem zawsze tchnie. Jedynie serce Matki o wszystkim
dobrze wie. Dać tyle ciepła umie i każdy ból zrozumie. A gdy serce Mamy
przestaje bić. Tak trudno, trudno dalej żyć. ♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(❤)
Mimo upływających lat...pamięć trwa, w kąciku serca otulona
wspomnieniami..ten piękny czas, gdy byliśmy razem...nie powtórzy się, więc
tak bardzo żal..•ღ•.❤.•ღ•
Zgłoś SPAM
znajoma
Gonię wiatry co we mgle...Niosą w oczach słoną łzę...Słucham ciszy w
krzyku słów... Jesteś Pani Marysiu z nami blisko, jak kiedyś...(((*)))
Zgłoś SPAM
((♥))
Żyjesz cichutko we wspomnieniach...Czasami przemkniesz się w naszych
marzeniach..w myślach pojawiasz się często...Jesteś z nami, po prostu
Jesteś...♥ MARIO ♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Szczęście ma wiele barw...Ból, cierpienie tak trudno ubrać w kolory i
słowa...[*]Ku Twojej Pamięci[*]
Zgłoś SPAM
[']
Świat zmienia się wokół tak szybka, ale Twoje miejsca wciąż są takimi w
pamięci, jakimi je pozostawiłaś....zawsze bliskie sercom...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zapalamy światełka, symbol wiecznego życia...będziemy zawsze pamiętać...po
drugiej stronie odnajdziemy się Kochani...
Zgłoś SPAM
(*)
Chcę abyście mnie pamiętali i nadal mnie kochali. Swe szczęście odszukali i
po mnie nie płakali...bo ja wyruszyłam w świat daleki, gdzie teraz dla mnie
nieba radości, a smutek tu nie gości...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.