Za uśmiechem, za dotykiem, za wzrokiem, za biciem serca, za Wami
Kochani...tęsknimy tak bardzo
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣
╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(❤)
Kiedy już odejdę w bezkresną dal...Niech Wam nie będzie kochani żal. Bo ja
będę na nieboskłonie w tym słońcu co rzuca gorące promienie...Tam
wszędzie gdzie były moje ukochane ziemie...ڿڰۣڿ❀❤
Zgłoś SPAM
A.O
Wtuleni w płaszcz smutnej codzienności...przeglądamy wspomnienia...Zapalamy
znicze ze wzrokiem wpatrzonym w dal...Nadzieję na spotkanie bierzemy z
serc...Maryniu kochana
Zgłoś SPAM
[']
Są serca, które nigdy nie zapominają...Marianno, w blasku światełka
przywołujemy Twój obraz i wspomnienia...•,..*❤️*..,•
Zgłoś SPAM
❤️
Smutne wspomnienia...w oczach łzy, a w sercu TY...Marianno
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nadzieja-została nam ona, że przemieniłaś się w pięknego Anioła...i
czuwasz nad nami..a my, żeby Cię zobaczyć sięgamy do wspomnień, do zdjęć,
przypominając sobie Ciebie, nasz Aniele...((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Pamięć jest kwiatem, co nigdy nie więdnie i zawsze kwitnie w naszych
sercach...Tą Pamięcią Jesteś.ڰۣڿ♥ڰۣڿ...Marianno...ڰۣڿ♥ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Trudna to miłość na odległość światów, gdzie znicz granicą, gdzie
tęsknota płomieniem głaszcze dłonie w popiołach, i gdzie świętem
ścieżek powszechność bo ona trwa...Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
RODZICEANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️Z
CAŁEGO DZIĘKUJEMY ZA PAMIĘĆ I ŚWIATEŁKA
Zgłoś SPAM
[']
Odeszli Bliscy w świat wieczności, ale często do nas wracają we
wspomnieniach... zmienionych nieco przez upływający czas....
Zgłoś SPAM
Dorota
Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą...❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
Już nastąpił koniec zmagań z życia przeciwnościami...Pan Bóg przyjął
Ciebie w dom swój z Twoimi dobrymi uczynkami...❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
znajoma
♥ *•ŚWIATEŁKO LIPCOWEGO PORANKA¸•*`♥ TO ZNAK PAMIĘCI O TOBIE, PANI
MARYSIU...NIECH TWOJA WIECZNA DROGA, BĘDZIE USŁANA SZCZĘŚCIEM...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Życie człowieka jest jak podróż.Ma swój start,swoją metę i swoje
drogowskazy–przykazania Boże,które mają nam pomóc dotrzeć do celu.I choć
znaki są jednakowe dla wszystkich,to każda podróż jest inna.
Zgłoś SPAM
(*)
Pośród wielu dróg, znalazłaś tę jedną, która pośród życia burz,
zaprowadziła Cię do Boga...Tam szczęśliwa jesteś, nie wiesz co to męka i
ból. Jesteś ta wybrana, przez Boga umiłowana...
Zgłoś SPAM
((♥))
I to co dobre i złe, wszystkie chwile, myśli, słowa zachowaliśmy w
sercu...Wierzymy, że dobrze Ci Tam, a dla nas wspomnienia, smutek i
żal...Marianno ღ((♥))ღ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.