"Czasem deszcz o szyby zadzwoni, mokra trawa kroplami lśni, łzami
łatwiej tęsknotę zasłonić, więc dziękuję deszczowi za łzy." Pani
Marysiu...
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
(❤)
Dobry Boże, daj naszym Bliskim szczęścia bez miary, niech w świecie Twoim,
Ich duszyczki odpoczywają w śnie błogim...na wieki, wieków..Amen.<<*>> ❤
<<*>>
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
☘Niedzielne światełko dla Pani Marianny. ♨️
Zgłoś SPAM
❤️
❤️ Wspomnienia z Waszej księgi życia, będą z nami, do końca naszych
dni...Będziemy je przytulać do serca...i oblewać gorącymi
łzami....Marianno, zawsze jesteś blisko...
Zgłoś SPAM
[']
Anioły Im już pieśni grają. Rzewną melodią kołyszą do snu...Nie
zakłócajcie więc tej chwili, pozwólcie zasnąć Im w spokoju...niech śnią
piękne sny...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
✽ڿڰۣ Nie ma już nic, za ścianą powiek tylko łzy.....❤️
★ * ★°★ * ★°......
Zgłoś SPAM
(*)
Nieobecni, a jednak są z nami..w sercach, wspomnieniach...na zawsze już
spokojni... Marianno, światełko w 77 rocznicę wybuchu Powstania
Warszawskiego, miałaś wtedy 22 lata ︵(₍)︵*✞*︵(₍)︵
Zgłoś SPAM
RODZICEANETKI JUCHA
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Pani Marianny. ♨️
Zgłoś SPAM
córka
Mami...morską bryza z pięknej wyspy wysyłam Ci miłość...♡
Zgłoś SPAM
[']
Dusza opuściła ciało...wędrówki ziemskiej nadszedł dla niej kres...teraz
jest szczęśliwa, chociaż na Ziemi pozostawiła smutek i łzę....ڰۣڿ❤
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ostatnie lipcowe światełko Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
((♥))
PAMIĘĆ ♥ MIŁOŚĆ ♥ WSPOMNIENIA ♥ TO DLA CIEBIE TERAZ WSZYSTKO...Z
TWOIM ODEJŚCIEM ŚWIAT TAK BARDZO POSZARZAŁ..KU PAMIĘCI MARIANNO...KU
PAMIĘCI TWOJEJ ♥
Zgłoś SPAM
A.O
Dla naszych serc byłaś krainą dobra, spokoju i miłości...i taka
pozostałaś w naszych wspomnieniach...Maryniu kochana
Zgłoś SPAM
(*)
Całe życie nasze to podróż..wędrujemy do Itaki...a wybierając się do
Itaki należy pamiętać, że najważniejsza jest podróż, bo Itaka, Itaka
może nas rozczarować. Nie wiemy, czy jest, Ty wiesz Marianno.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Po szczebelkach dobrych uczynków, miłości do bliźnich, idziemy do
światłości wiecznej... Ty już tam jesteś Marianno, pełna dusza Twoja
chwały Pana i radości niebieskiej....
Zgłoś SPAM
❤️
Zamknęły się za Tobą bramy Nieba, ale nie zamknęły się dla Ciebie, nasze
serca..❤️.Jesteś w nich na zawsze...taka jak kiedyś miła,
uśmiechnięta...Marianno ✿❤️✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.