Życie to wiele barw, każda pędzlem życia naznaczona...malujemy swoje
szczęścia, smutki, troski i tęsknotę, a potem, odchodzimy w dal....(,)
Zgłoś SPAM
znajoma
Nasze serca wciąż do Was tęsknią, bo w świecie dzisiejszym jest tak mało
dobrych ludzi. Wspominamy z łezką w oczach, tamten czas bezpowrotnie miniony i
Was, nasze Anioły..Pani Marysiu..
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(❤)
Tęsknimy bardzo, ile byśmy dali by odwrócić czas. Wciąż myślimy,
wspominamy...łez już nie starcza, pozostał żal...CZAS TEJ RANY NIE
ZAGOI...Marianno ۩(((❤)))۩
Zgłoś SPAM
ku pamięci
▒░❇❇▒░ _Już Twoje ślady, na Ziemi, rozwiał wiatr...ale w sercu
pozostał Twój ślad...na zawsze już będziesz w nim miała miejsce, bo
dobrych ludzi się nigdy nie zapomina... ___(((*)))___▒░❇❇▒
Zgłoś SPAM
(*)
Jest nam tak smutno. Czy kiedykolwiek będziemy, chociaż trochę, radośni? Gdy
odchodzi Ktoś najbliższy, kochany...nigdy już w pełni radość życia
naszego nie osłodzi. ✿♡✿ Marianno ✿♡✿....
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć serca strapione i oczy we łzach, my wierzymy w to, ze kiedyś spotkamy
się jeszcze raz Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
[']
Smutno... - Idę do Ciebie myślą, idę pamięcią do Ciebie, idę do Ciebie
modlitwą...niosę białą różę i płomyk..symbol wiecznej pamięci....
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
☘Światełko Pamięci dla Pani Marianny.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
((♥))
Powiedz mi proszę jak tam jest, czy są tam łąki wiecznie kwitnące? Czy tak
jak mówią, jest tam szczęście i zawsze tam dla Was świeci słońce? ♥
Miłość nigdy nie ustaje MARIO ♥
Zgłoś SPAM
A.O
Ciałem nieobecna, duchem jednak żyjesz..Twoje serce w naszych sercach
bije...ŁZY SPŁYWAJĄ JAK KRYSZTAŁOWY POTOK, ZNACZĄC DROGĘ SMUTKU I
TĘSKNOTY...Maryniu kochana..ڿڰۣڿ❀★★❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
"Oczy anioła co koją serce...ich właśnie tu trzeba, nic więcej".
Marianno...._۩_
Zgłoś SPAM
❤️
Po bezdrożach pustych dni z tęsknotą w sercach, idziemy pełni nadziei, że
rozłączeni, kiedyś się połączymy i znów będziemy razem w świecie dobra
i miłości....Twojej Pamięci Aniele*❤️*ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Światełko pamięci...niosę je w ciszy, w zamyśleniu...Światełko do nieba w
modlitwie, w rozstaniu, zapalam je co dnia i w ciszy wspominam....Ciebie
ڿڰۣڿ❀♥ Marianno ♥ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby tak można było...ujrzeć Was Kochani choćby z oddali...klepsydrę czasu
odwrócić, smutek za burtę wyrzucić, żeglować na koniec świata, odnależć
stracone lata...nie można...
Płyną dziś łzy nad ludzkim losem, nad wszystkimi, co odeszli w chwale, czy
cierpieniu... Cześć Im na wieki, pozostaniemy zawsze wierni
wspomnieniom...♥Mario ڿڰۣڿ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.