Niech otula CIĘ miłość Boga...Niech TWOJE życie wieczne, to
szczęście...Niech otaczają CIĘ piękne anielskie serca...na zawsze
pozostałaś w naszych sercach....❤¸¸.•´¨`❤
Zgłoś SPAM
(*)
Niech Ci się przyśnią wszystkie pory roku, wiosna w rozkwicie, lato upalne,
mroźna zima i jesień w liści kolorach...Śpij, moje myśli nad Tobą
czuwają....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pozostawiliście nam piękny prezent - całe swoje życie, i gdy wspominamy
Was...to "gubimy" łezki, albo uśmiechamy się..to jest przecież
wszystko, co nam po Was pozostało...Marianno
Zgłoś SPAM
((♥))
Nie odeszłaś Mario od nas tak naprawdę...Żyjesz w naszych sercach,
myślach...Każde wspomnienie...to nasze spotkanie...♥.-´(((*)))`-.♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak uśpić mam cię serce, gdy cierpisz te katusze? jak mam zapełnić miejsce,
gdy mi rozrywa duszę? jak znależć mam odpowiedż - dlaczego to właśnie Wy
Kochani???
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
Gdy obraz kochanej osoby bladnie, pamięć przywołuje jej spojrzenie, uśmiech,
oczu blask...Pamięć pozwoli z Nią chwilę być, chociaż nie ma Jej już tu
♥(...❤️
“W daleką podróż zabrał Cię Bóg.
Jedną nadzieję Nam dając,
Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg,
Ci, którzy tutaj w bólu zostali…” Pani Marianno
Zgłoś SPAM
((♥))
☘️ ۩•♥•☘️ ۩•♥•ROZŁĄKA JEST NASZYM LOSEM, SPOTKANIE
NASZĄ NADZIEJĄ..☘️ ۩•♥•☘️ ۩•♥• MARIO
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, gdy tęsknota doskwiera...gdy wspomnienia żal przynoszą...już nic
nie będzie nigdy, tak jak było..♥...ŚPIJ SPOKOJNIE...
Zgłoś SPAM
Dorota
Tam gdzie jest pamięć, nie trzeba słów
Zgłoś SPAM
znajoma
W moim sercu jest cichy zakątek, gdzie przechowuję wszystkie drogie mi
wspomnienia...tam jesteś Pani Marysiu, nigdy nie zostaniesz zapomniana....
Zgłoś SPAM
[']
Płyniemy po oceanie smutku...ta podróż ma jeden cel - Niebo...Tam spotkamy
naszych Bliskich, którzy dopłynęli już łodzią życia do radości wiecznej.
To drugie życie, już razem, będzie piękne...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Zegar odmierza godziny...
Dla każdego inny życia czas odmierzy.
Nie dzieli życia idąc na skróty,
żadne zdarzenie go nie ominie...
Chowa w sobie wspomnienia...
Te smutne i radosne chwile...Marianno
Zgłoś SPAM
(*)
Chcemy wierzyć, że gdy przyjdzie nasz czas, spotkamy się na Polach Nadziei,
że czekasz tam na nas...w blasku chwały naszego Pana...❤️ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Każdy człowiek, nawet najskromniejszy zostawia ślad po sobie. Nie da się
więc człowieka zamknąć w graniach jego narodzin i śmierci: jego życie
zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość".
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak cicho spada kartka dnia...tak cicho z oczu płynie łza...tak cicho słońce
w górze lśni w błękicie...tak cicho płyną wszystkie dni bez Was Kochani...
Po bezdrożach codzienności idzie
tęsknota...zamyślona..zapłakana...chciałaby chwilkę odpocząć, ale dla
niej odpoczynku już nie ma, ona zawsze już będzie szła, razem z
nami...[]❤️[]Marianno
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.