Moja MAMA - Jedyna, najukochańsza, niezastąpiona i najważniejsza...Tam gdzie
gwiazdy drogę znaczą do krainy nieba...Tam jest mój ANIOŁ, co skrzydłami
miłości mnie okrywa...A JA TAK TĘSKNIĘ...(♥)
Zgłoś SPAM
[']
Na wspomnienie...łza po policzku spływa...Taka mała, a niesie ze sobą smutek
i tęsknotę.. *╬* Śmierć, ta niechciana pani, zostawia żal i ból w
sercach naszych...♥...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie dzień dotyka nocy, tam myśli nasze Was przytulają, Jesteście w
nich tak bardzo bliscy, a tak daleko...i tylko wspomnienia
powracają...dziękuję Halinko
✳.✬✬.✬ Czy można samym żyć wspomnieniem? Byłaś wszystkim, jesteś
tylko cieniem tego, co nie wróci już. ✳.✬✬.✬ Moja kochana Mami,
dobranoc
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla pani Marianny, smutne światełko. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
(*)
Nie nacieszyłaś się na tej ziemi wiele...Teraz pewnie chadzasz po obłokach
Pańskich...I zaznajesz radości, ale już Niebiańskich...Pokój Tobie Marianno
Zgłoś SPAM
A.O
Niech tego światełka płomyki złote,przypominają nam o Tych,co byli tu z
nami...dzielili radości,smutki i byli bardzo kochani..bez Nich już inny jest
nasz świat,pustka na zawsze została..Maryniu ✿ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
❤️
Uskładaliśmy już nie jeden naszyjnik z naszych łez...płacz, niech płyną
perły łez... płacz, to taka ludzka rzecz..»✿“˜*┼❤️ MOJA PAMIĘĆ
I MODLITWA ❤️┼ »✿“˜*
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Cudowny Boże, przez Twe przemienienie, strapienia nasze obróć w
pocieszenie." W Przemienie Pańskie zapalam Ci światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
córka
GDZIE JESTEŚ MOJA MAMUNIU? WSZAK BYŁAŚ. MOIM SŁOŃCEM...MOIM ŻYCIEM. A
TERAZ? DALEJ JESTEŚ TYLKO INACZEJ, ALE ZAWSZE PRZY MNIE...KOCHANIE ♥ ♥
♥....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Tęsknimy...i nadzieją żyjemy, że kiedyś, na tych łąkach wiecznego snu,
będziemy cieszyć się radością wieczną razem..ڿڰۣڿ✞ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
((♥))
Światełko pamięci, zapalam je co dnia dla Ciebie Mario...aby jego płomyk
był znakiem, że chociaż odeszłaś tak dawno...nasze myśli, są przy Tobie w
niebie..ะ̭̌♦̭̌ะ♥ะ̭̌♦̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mamy tylko jedno marzenie, piękne jak kolorowy sen, znów zobaczyć i
przytulić Was Kochani...kiedyś się ziści...tylko tak trudno czekać...witam
Pani Halinko, cieplutko pozdrawiam
Zgłoś SPAM
córcia
Myśli...w sercu miłość, zamykam oczy...i widzę Ciebie Mami, jak za dawnych
lat...tylko dom jest taki pusty....??❤️ Dobranoc Skarbie....
Tej pustki nikt nie zapełni...Ona będzie zawsze przypominała, że kiedyś
było normalne życie i promyki słońca rozświetlały nam świat, a teraz,
wpatrzeni jesteśmy w przeszłości dal...
Zgłoś SPAM
córka
Jesteś moim największym Kochaniem..♨❀♨ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♨❀♨
dzisiaj na mogile zapaliłam..a w nim miłość moja i tęsknota..Mami...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.