Drogi życia naznaczone
krzyżem bólu i cierpienia...
a teraz...Wolność w Niebie z aniołami...♡❤️♡
Zgłoś SPAM
A.O
Kochana, pogodna, życzliwa ludziom i światu...Marynia nasza kochana. Pamięć
o Tobie, na zawsze zachowana w krainie serc naszych...
Zgłoś SPAM
[']
Przemierzamy wspomnieniami życie Tych, których nie ma już wśród nas, bo to
są nasi Kochani, którzy odeszli na wieczny czas...Brakować Ich będzie przez
całe nasze życie....
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla pani Marianny, światełko na smutną niedzielę. ♨️
Zgłoś SPAM
((♥))
CISZA...TYLKO ZOSTAŁA NAM ONA, W ZAMYŚLENIU ZAPALAMY ZNICZE, A W KAŻDYM,
TĘSKNOTA... MARIO..ڿڰۣڿ☀️.♥. ☀️ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
córka
"Jedynie serce Matki uczuciem zawsze tchnie,jedynie serce Matki o wszystkim
dobrze wie. Dać trochę ciepła umie i każdy ból zrozumie,a gdy przestaje dla
nas bić,tak ciężko, ciężko żyć." to prawda Mami.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jasne płomyki..wiatr je rozwiewa..a one chcą lecieć prosto do Nieba. Tam,
gdzie króluje radość i szczęście, gdzie duszom wiernym, Bóg dał życie
wieczne...❤️ Niedzielne światełko ❤️
Zgłoś SPAM
(*)
Szare są nasze dni, radości w nich brak. Po Nieba moście idziemy do
Ciebie...będzie nam razem dobrze, jak to w Niebie...✿◠◡◠✿ KU TWOJEJ
PAMIĘCI MARIANNO ✿◠◡◠✿
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Palimy światełka...jasne światełko rozjaśnia mroki zapomnienia o Tych co
odeszli stąd, których już z nami nie ma...to dowód pamięci co tworzy schody
z ziemi do nieba...
Przyjmij modlitwę tę prostą; o Panie! Za duszę Marianny miłosierny Panie,
błogi spoczynek dla Niej, w wiecznym spokoju, bez trudu, znoju...wysłuchaj
mnie Panie![]❤️[]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
(❤)
Dla Ciebie Marianno, serduszko z róż pachnących latem...a dla nas wspomnienia
i żal w sercach....Wiarą zszywamy przeszłości smutki...❀❀❀❤❀❀❀
Zgłoś SPAM
(*)
Uśmiechajcie się, myślcie o mnie i módlcie się za mnie. Niech imię moje
pozostanie na waszych ustach, jak zawsze było...bo nic się nie zmieniło,
jestem, tylko mnie nie widzicie.
Zgłoś SPAM
znajoma
Cisza trwa i na sercu moim gra, kiedy poranek pachnie i śpiew słowika snuje
rytm...w promieniach słońca widzę Ciebie, pani Marysiu...jak witasz nas
uśmiechem...Wspomnień czar...kochana.
Zgłoś SPAM
córka
Moja MAMA - Jedyna, najukochańsza, niezastąpiona i najważniejsza...Tam gdzie
gwiazdy drogę znaczą do krainy nieba...Tam jest mój ANIOŁ, co skrzydłami
miłości mnie okrywa...A JA TAK TĘSKNIĘ...(♥)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.