Płaczemy, bo życie mija,a czas pędzi niczym wiatr,nieustannie się słania,a
w sercu tyle ran...POKÓJ CI WIECZNY MARIO - W rocznicę Twojej śmierci.
Odpoczywaj w cichej krainie... [_♥_]
Zgłoś SPAM
(*)
Tego dnia...jest zamyślenie...i pamięć...Pamięć Twojej Marianno twarzy,
uśmiechu, słów, rytmu kroków i spojrzeń...Pamięć, która trwa...w sercach
i w rocznicowych światłach zniczy... ♥ڿڰۣڿ❀♥
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Matka umiera zawsze za wcześnie i zawsze w nie porę..." Pani Marianno
moje najjaśniejsze światełko modlitwy i pamięci. Pani Halinko, dziękuję za
wspólną pamięć.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota, ciągła tęsknota za tym co było i za tym co mogło by
być...rocznicowe światełko Pani Marianno, Halinko sercem jestem z Tobą,
przytulam w tym szczególnym dniu
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czemu nie możemy dzielić się z Wami każdym oddechem, każdym kęsem chleba,
każdą radością i każdą boleścią i tylko nam wiecznie tęsknić trzeba???
Zawsze będę Cię tulić w moim sercu Mami, najdroższy mój Skarbie....i
kołysać miłością do snu...Dobranoc kochanie
Zgłoś SPAM
((♥))
Choć minął czas odległy i daleki.
Ostatnia łezka po policzku spływa,
ta smutna i nieszczęśliwa...Mario .♥.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia w przeciwieństwie do ludzi zostają na zawsze....
Zgłoś SPAM
(*)
Całe nasze życie Panie, to droga do Ciebie...wszyscy przecież dążymy do
światłości wiecznej...Poszła dusza Marianny do Twojego Nieba i jest
szczęśliwa, nic jej już nie trzeba.
Zgłoś SPAM
ku pamięci
To nasze życie tutaj nic nie znaczy...Niczego pewni nie możemy być. Pyłkiem
jesteśmy na wietrze, który tak łatwo poniewiera życie...Odchodzimy...i tylko
pozostają żal i łzy bliskich....
Zgłoś SPAM
(❤)
Klepsydra czasu przesypuje dni naszego życia tak szybko, że nawet długie
życie, wydaje się chwilką...Odchodzimy...ale pozostajemy we wspomnieniach,
tych co nas znali, kochali..❤..
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córka
Na Twoim niebie, niech mój płomyk światełka nakreśli słowa ♥
"KOCHAM CIĘ" ♥ - moja miłość jest wielka i głęboka, jak ocean
niezmierzony...i przytula, ze łzami,do serca wspomnienia o Tobie..Mami ♥
Zgłoś SPAM
❤️
Bądź szczęśliwa na zielonych łąk pastwiskach, gdzie BÓG jest pasterzem
Twoim. Modlę się za spokój duszy Twojej Marianno...ڰۣڿڰۣڿ.♣ † ♣ W
ZADUMIE...♣ † ♣ڰۣڿڰۣڿ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Idziemy dokąd gwiazda nas prowadzi, w zimną noc ogrzewa nas promyk Wasz i
choć dzisiaj tak daleko nam do siebie wiemy jedno - na pewno zobaczymy Was
znów....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
08.08 -niedzielne światełko z modlitwą wysyłam do Ciebie, bądź
szczęśliwa w niebie.Za dwa dni smutna rocznica, Panią Halinkę przytulam do
serca.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.