Pani Marysiu! A za co pamiętać,za wszystko co czynią,za dobro i miłość, za
uśmiech i łzy za życie wytrwałe,za walkę o byt,za nauki pamiętne,za
troskę gdy wiatr,za oczy co wiedzą,że kiedyś ich kres.
Zgłoś SPAM
((♥))
Nasza pamięć w sercu ukryta...Obrazy wspomnień przywołuje, bo serce
tęsknotę czuje... NIECH ZAWSZE PŁONIE ZNICZ MOJEJ PAMIĘCI
⋱☆⋰[♥]⋱☆⋰
Zgłoś SPAM
[']
Życie, to taka chwila piękna, przez Boga nam podarowana, chcielibyśmy aby
wiecznie trwała...Czasami nie da się łez powstrzymać, gdy tęsknota aż
boli, smutku nie da się zatrzymać..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Czas się wiecznie spieszy i nigdy nie wraca. Odchodzą nasi Bliscy, pozostaje
pustka dni...i żal w sercach naszych..._۩_
Zgłoś SPAM
córka
Miłość moja do Ciebie Mateczko jest, jak wielki ocean...głęboka..i oczami
jej nie obejmiesz...Wspomnienia...i żal w sercu...kochanie, Jesteś zawsze ze
mną...
Zgłoś SPAM
(❤)
22 lat temu, Twoje cierpienie ustało...nastała cisza...ale wciąż jesteś
obecna we wspomnieniach...czasem w snach...i tak już
pozostanie..Marysiu❤¸¸.•´¨`❤
Zgłoś SPAM
(*)
❤☘ "Kraj przecudny w górze znam, jawny tęsknym moim snom; na
złocistych brzegach tam, Ojciec mi zgotował dom." Marianno, bądź tam
szczęśliwa..❤☘..
Zgłoś SPAM
córka
10 sierpnia minęła kolejna rocznica śmierci mojej Mamy, dziękuję wszystkim,
którzy pamiętali, i uczcili Jej pamięć światełkiem.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie, gdyby tak łzy cofały czas...Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Smutne Rocznicowe Światełko Pani Marianno...pamiętam
Zgłoś SPAM
córcia
Mami,ja bez Ciebie,jak bezdomny psiak..żyję,skazana na samotność od tak
wielu lat.. ktoś,czasami pogłaszcze,ale więcej jest ludzi nieprzyjaznych..Gdy
Ty żyłaś,jakże było inaczej.Dobranoc kochanie
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Widzę jak idziesz chodniczkiem w ogrodzie..pośród kwiatów i drzew..zawsze z
uśmiechem i siadasz na ławeczce pod gruszą..nie ma już nic,wszystko
zginęło..ale Ty pozostałaś, wspomnienia żyją..
Zgłoś SPAM
❤️
Kiedy powieki zamknęłaś zmęczone,
cicho odeszłaś już bez cierpienia...
I popłynęła dusza Twoja w tę świata stronę,
gdzie życie, miłość odzyska sens....❀❤️ Światełka
❀❤️ Pamięci w 22.rocznicę
Zgłoś SPAM
znajoma
Chwila zadumy nad losem człowieka, który nie wie, co go w życiu czeka...Jedna
chwila zmienia wszystko...odchodzimy do wspomnień...**Rocznicowa pamięć Pani
Marysiu**Pamiętam ten dzień, jak dzisiaj...
Zgłoś SPAM
Dorota
22 długich lat... P. Marianno zapalam rocznicowy płomyczek♥ P.Halinko
myślami dziś z Panią w tym smutnym dniu
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
[']
.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿROCZNICOWE ŚWIATEŁKO. Miłość i pamięć jest
nieśmiertelnaڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
córka
Im więcej przybywa lat...tym bardziej tęsknota doskwiera...bo czas rozłąki
tak długi... serce w nieprzemijającym smutku...♡♡ ❤️ ♡♡ 22 lata, a
łza dalej trzęsie się na rzęsie..ukochana Mamo...
Zgłoś SPAM
A.O
✬ ✬ ROCZNICOWY ZNICZ ✬ ✬ niech będzie znakiem,że pamięć trwa...✬
✬ i nie zwieje jej wiatr,nie wypali słońce,bo w sercach naszych jest jej
trwały ślad..Maryniu nasza kochana..tyle lat minęło..tyle lat.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.