Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
532532
Zapalone ponad rok temu
znajoma
Pani Marysiu! A za co pamiętać,za wszystko co czynią,za dobro i miłość, za uśmiech i łzy za życie wytrwałe,za walkę o byt,za nauki pamiętne,za troskę gdy wiatr,za oczy co wiedzą,że kiedyś ich kres.
Zgłoś SPAM
((♥))
Nasza pamięć w sercu ukryta...Obrazy wspomnień przywołuje, bo serce tęsknotę czuje... NIECH ZAWSZE PŁONIE ZNICZ MOJEJ PAMIĘCI ⋱☆⋰[♥]⋱☆⋰
Zgłoś SPAM
[']
Życie, to taka chwila piękna, przez Boga nam podarowana, chcielibyśmy aby wiecznie trwała...Czasami nie da się łez powstrzymać, gdy tęsknota aż boli, smutku nie da się zatrzymać..
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Czas się wiecznie spieszy i nigdy nie wraca. Odchodzą nasi Bliscy, pozostaje pustka dni...i żal w sercach naszych..._۩_
Zgłoś SPAM
córka
Miłość moja do Ciebie Mateczko jest, jak wielki ocean...głęboka..i oczami jej nie obejmiesz...Wspomnienia...i żal w sercu...kochanie, Jesteś zawsze ze mną...
Zgłoś SPAM
(❤)
22 lat temu, Twoje cierpienie ustało...nastała cisza...ale wciąż jesteś obecna we wspomnieniach...czasem w snach...i tak już pozostanie..Marysiu❤¸¸.•´¨`❤
Zgłoś SPAM
(*)
❤☘ "Kraj przecudny w górze znam, jawny tęsknym moim snom; na złocistych brzegach tam, Ojciec mi zgotował dom." Marianno, bądź tam szczęśliwa..❤☘..
Zgłoś SPAM
córka
10 sierpnia minęła kolejna rocznica śmierci mojej Mamy, dziękuję wszystkim, którzy pamiętali, i uczcili Jej pamięć światełkiem.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie, gdyby tak łzy cofały czas...Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Smutne Rocznicowe Światełko Pani Marianno...pamiętam
Zgłoś SPAM
córcia
Mami,ja bez Ciebie,jak bezdomny psiak..żyję,skazana na samotność od tak wielu lat.. ktoś,czasami pogłaszcze,ale więcej jest ludzi nieprzyjaznych..Gdy Ty żyłaś,jakże było inaczej.Dobranoc kochanie
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Widzę jak idziesz chodniczkiem w ogrodzie..pośród kwiatów i drzew..zawsze z uśmiechem i siadasz na ławeczce pod gruszą..nie ma już nic,wszystko zginęło..ale Ty pozostałaś, wspomnienia żyją..
Zgłoś SPAM
❤️
Kiedy powieki zamknęłaś zmęczone, cicho odeszłaś już bez cierpienia... I popłynęła dusza Twoja w tę świata stronę, gdzie życie, miłość odzyska sens....❀❤️ Światełka ❀❤️ Pamięci w 22.rocznicę
Zgłoś SPAM
znajoma
Chwila zadumy nad losem człowieka, który nie wie, co go w życiu czeka...Jedna chwila zmienia wszystko...odchodzimy do wspomnień...**Rocznicowa pamięć Pani Marysiu**Pamiętam ten dzień, jak dzisiaj...
Zgłoś SPAM
Dorota
22 długich lat... P. Marianno zapalam rocznicowy płomyczek♥ P.Halinko myślami dziś z Panią w tym smutnym dniu
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
[']
.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿROCZNICOWE ŚWIATEŁKO. Miłość i pamięć jest nieśmiertelnaڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
córka
Im więcej przybywa lat...tym bardziej tęsknota doskwiera...bo czas rozłąki tak długi... serce w nieprzemijającym smutku...♡♡ ❤️ ♡♡ 22 lata, a łza dalej trzęsie się na rzęsie..ukochana Mamo...
Zgłoś SPAM
A.O
✬ ✬ ROCZNICOWY ZNICZ ✬ ✬ niech będzie znakiem,że pamięć trwa...✬ ✬ i nie zwieje jej wiatr,nie wypali słońce,bo w sercach naszych jest jej trwały ślad..Maryniu nasza kochana..tyle lat minęło..tyle lat.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1012   1013   1014   ...   3074   3075    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"