Jesteś blisko, chociaż już Cię nie ma. Pozostałaś w naszych czułych
sercach..W pamięci oraz wszystkich modlitwach. Śpij spokojnie, Światełko na
ten smutny piątkowy poranek.ڰۣڿ ❤️...
Zgłoś SPAM
((♥))
☆╬☆♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI, ISKIERKI OD SERCA...NIECH LECĄ W
PRZESTRZENIE NIEBA...DO CIEBIE MARIO♥☆╬☆
Zgłoś SPAM
[']
Za kim tak wypatrujesz? - Za kimś kto nigdy już nie przyjdzie...(*) W pamięci
trwasz, w tęsknocie oczu we łzach...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
ażda chwila życia to przejście przez most, coś się kończy i coś
zaczyna...i warto zatrzymać się czasem, by docenić te niepowtarzalne,
szczęśliwe chwile...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
córcia
Kolejny dzień,kolejna łza...Maminko najdroższa, dobranoc....
Byłaś szczęściem, dobrą radą, westchnieniem.Teraz już jesteś, jedynie
wspomnieniem.... Niech nie płacze serce, odeszła - to jest prawda, ale dobrze
Jej Tam jest...[]❤️[]
Zgłoś SPAM
A.O
Cichutko gra czas na skrzypcach życia..codziennie odchodzimy do
wieczności..każdy dzień to podarunek, z którego powinniśmy się
cieszyć..tylko tak ciężko o uśmiech, gdy kochanych Istot brak...Maryniu
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
((♥))
SZCZĘŚCIE TAK WIELE BARW MA, ALE GDY ODEJDZIE NA ZAWSZE..ŻYJEMY, JAK TEN
PTAK, CO PODCIĘTO MU SKRZYDŁA..TĘSKNIĄC ZA TYM, CO BYŁO...*♥* NIECH
ŚWIECI CI SŁOŃCE WIECZNOŚCI MARIO *♥*
Zgłoś SPAM
(*)
Odchodzą lata,jesienie,wiosny,zimy...tak wiele ich już odeszło,ale wspomnień
ślad jest ciągle w naszych sercach...i chociaż coraz bardziej czas patyną je
pokrywa...to one wciąż żyją!! Twojej Pamięci
Zgłoś SPAM
córka
Mami, łzy nigdy nie obeschną * Rana w sercu boli * Miłość coraz większa *
Jesteś ze mną * Nie odchodzi ten, kto kochany jest, a Ty, jesteś bardzo
kochana..♥♥♥♥....❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Ran, które wyrządziło życie - Czas nigdy nie zagoi w pełni...na zawsze
pozostaną blizny – wspomnienia...Serce, zawsze pamięta...<*>♥<*>
Zgłoś SPAM
(❤)
Spoglądacie na Ziemię przez niebiańskie szybki...WIERZĘ, ŻE PATRZYSZ
MARIANNO, GDY ZAPALAMY ZNICZE...i Twoja dusza raduje się, że P A M I Ę T A M
Y..już 23 rok..ڿڰۣڿ❀❤..
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko co dla nas szczęściem było zniknęło, został tylko wspomnień
cień, już nie wróci to co takie piękne było...smutek towarzyszem naszych
dni, w sercach na zawsze Wy Kochani
Zgłoś SPAM
córcia
"Miłość to jest to, co pozostaje,
gdy już zabrane jest wszystko.
Nawet nadzieja."
♥ Mateczko, dobranoc Skarbie mój
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.