Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
532500
Zapalone ponad rok temu
córcia
Przymykam oczy...czasu minionego tak mi żal...Powracam we wspomnieniach do pięknych dni...Wspominam jak najczęściej, czule, szeptem wspominam...Mami ukochana, dobranoc
Zgłoś SPAM
(❤)
Od serc naszych lecą tęskne nutki...do Ciebie Aniele ❤
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐ ⭕ ⭐ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐ ⭕ ⭐
Zgłoś SPAM
[']
Wokół nas jest cisza, którą wypełniamy myślami o Tobie...o tym czasie tak odległym, ale zawsze bliskim naszym sercom...to był wspaniały czas, żal, że nigdy nie będzie powtórki.
Zgłoś SPAM
❤️
"Dary, dary losu - bliski człowiek, który sens nadaje dniom. Dary, dary losu - czyjeś oczy, co po nocach ci się śnią".[]❤️[] Jak ich nie ma, to już nie masz nic...Twojej pamięci Marianno
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
znajoma
Idziemy przez smutne dni, idziemy do Was, niosąc miłość, tęsknotę i łzy..Idziemy wciąż z nadzieją na spotkanie..zapalając te płomyki gorące..۩۩.Pani Marysiu..śpij spokojnie, może kiedyś znajdziemy się
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Los człowieka..Jak zlepek przypadkowych chwil.Nikt nie wie, co na niego czeka i nie wie ile przejdzie mil. Tak kruchy jest ludzki świat..Pozostaje tylko bliskich ból i żal..
Zgłoś SPAM
córka
Mami..serduszkiem przytulam..uśmiechem pozdrawiam..łzami skrapiam pustkę...moje kochanie ♡° ❤️♡° ❤️♡° ❤️♡°...
Zgłoś SPAM
(*)
...co dzień błądzimy i szukamy stęsknionym wzrokiem...a Ty uśmiechasz się tylko na fotografii...Każde wspomnienie, to nasze spotkanie...tylko dlaczego takie łzawe? bo ciągle żal...Marianno
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Haftowana myślami, postrzępiona żalem, zroszona łzami, prasowana wspomnieniami - TĘSKNOTA - jak chusta otula, oblepia, okrywa połamanego człowieka....
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣ ╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
córcia
Mateczko..myśli..słowa..łzy..a w nich TY..Skarbie kochany śpij...dobranoc ♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Może za późno jest na żale, ale nie na naszą PAMIĘĆ....ona skrywa wszystko co najpiękniejsze w Tobie było Marianno...nasz Aniele ︵(₍)︵*✞*︵(₍)︵
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Pamięć to pamiętnik, który stale nosimy ze sobą..." ( O. Wilde)
Zgłoś SPAM
(*)
Miałaś już nie płakać, miałaś być twarda, co z Tobą jest? Miałaś nie tęsknić, miałaś nie płakać, świat poukładać, żeby miał sens. Łatwo mówi się - ja wiem...(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Nie raz dobry los się odwraca i przychodzi tylko płakać...bo tak nieprzewidywalne jest życie, potrafi zostawić smutek w jednej godzinie, na całe życie..Maryniu kochana♥⊱✿⊰♥..
Zgłoś SPAM
córka
Żal, mój żal za Tobą, Mami staje się, z każdym rokiem, coraz większy...(¨`•♥•´¨)
Zgłoś SPAM
❤️
Jesteś blisko, chociaż już Cię nie ma. Pozostałaś w naszych czułych sercach..W pamięci oraz wszystkich modlitwach. Śpij spokojnie, Światełko na ten smutny piątkowy poranek.ڰۣڿ ❤️...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1010   1011   1012   ...   3074   3075    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"