Przymykam oczy...czasu minionego tak mi żal...Powracam we wspomnieniach do
pięknych dni...Wspominam jak najczęściej, czule, szeptem wspominam...Mami
ukochana, dobranoc
Zgłoś SPAM
(❤)
Od serc naszych lecą tęskne nutki...do Ciebie Aniele ❤
Wokół nas jest cisza, którą wypełniamy myślami o Tobie...o tym czasie tak
odległym, ale zawsze bliskim naszym sercom...to był wspaniały czas, żal, że
nigdy nie będzie powtórki.
Zgłoś SPAM
❤️
"Dary, dary losu - bliski człowiek, który sens nadaje dniom. Dary, dary
losu - czyjeś oczy, co po nocach ci się śnią".[]❤️[] Jak ich nie
ma, to już nie masz nic...Twojej pamięci Marianno
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
znajoma
Idziemy przez smutne dni, idziemy do Was, niosąc miłość, tęsknotę i
łzy..Idziemy wciąż z nadzieją na spotkanie..zapalając te płomyki
gorące..۩۩.Pani Marysiu..śpij spokojnie, może kiedyś znajdziemy się
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Los człowieka..Jak zlepek przypadkowych chwil.Nikt nie wie, co na niego czeka i
nie wie ile przejdzie mil. Tak kruchy jest ludzki świat..Pozostaje tylko
bliskich ból i żal..
...co dzień błądzimy i szukamy stęsknionym wzrokiem...a Ty uśmiechasz się
tylko na fotografii...Każde wspomnienie, to nasze spotkanie...tylko dlaczego
takie łzawe? bo ciągle żal...Marianno
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣
╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
córcia
Mateczko..myśli..słowa..łzy..a w nich TY..Skarbie kochany śpij...dobranoc
♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Może za późno jest na żale, ale nie na naszą PAMIĘĆ....ona skrywa
wszystko co najpiękniejsze w Tobie było Marianno...nasz Aniele
︵(₍)︵*✞*︵(₍)︵
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Pamięć to pamiętnik, który stale nosimy ze sobą..." ( O. Wilde)
Zgłoś SPAM
(*)
Miałaś już nie płakać, miałaś być twarda, co z Tobą jest? Miałaś nie
tęsknić, miałaś nie płakać, świat poukładać, żeby miał sens. Łatwo
mówi się - ja wiem...(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Nie raz dobry los się odwraca i przychodzi tylko płakać...bo tak
nieprzewidywalne jest życie, potrafi zostawić smutek w jednej godzinie, na
całe życie..Maryniu kochana♥⊱✿⊰♥..
Zgłoś SPAM
córka
Żal, mój żal za Tobą, Mami staje się, z każdym rokiem, coraz
większy...(¨`•♥•´¨)
Zgłoś SPAM
❤️
Jesteś blisko, chociaż już Cię nie ma. Pozostałaś w naszych czułych
sercach..W pamięci oraz wszystkich modlitwach. Śpij spokojnie, Światełko na
ten smutny piątkowy poranek.ڰۣڿ ❤️...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.