❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
znajoma
To tylko miłość potrafi tak bardzo tęsknić....Byłaś bardzo kochana...Pani
Marysiu ✿ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
A.O
Najpiękniejsze wspomnienia płyną uśmiechem - nie łzami...Maryniu
kochana[*]
Zgłoś SPAM
[']
Zapalamy znicze pamięci...z Nieba widzą je święci, bo okna Niebios
odsłonięto, aby Ich dusze radowały się, że nie zostali zapomniani...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pan mym pasterzem, nie brak mi niczego..pozwala mi odpoczywać na zielonych
pastwiskach, poi szczęściem, otacza światłością...dobrze mi u Niego,
przecież On Ojcem moim....
Zgłoś SPAM
❤️
KOCHAĆ, TĘSKNIĆ, WSPOMINAĆ...TAKA JEST DOLA CZŁOWIEKA, KTÓRY ZE ŁZAMI NA
NAJBLIŻSZYCH... CAŁY CZAS CZEKA...MARIANNO ✿❤️ڿڰۣڿ☀️
Zgłoś SPAM
(*)
A na sądzie ostatnim, stwórca głęboko rozmyślał w niezawisłym
dumaniu,kładł na szali niebiańskiej wszystkie ich uczynki.."Czy karać
ich za to, że mało szczęścia doznali?" Ku Twojej Pamięci...
Zgłoś SPAM
córka
❤️ ★ *W sercu na dnie zostało to, czego nie wypowiem, nie spojrzę na
Ciebie i nie muszę się przyznawać do tego co jest we mnie, jak zadra jak
mrok...Mami kochana ★°★❤️ * ★°
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Może Jesteście chmurą wysoko na niebie albo wiatrem kołyszącym liście,
może mgłą otulającą ziemię albo promykami słońca....ale nie ma Was
Kochani przy nas...a może Jesteście tylko milczący....
Zgłoś SPAM
córcia
Mami, tęsknota jakże jest bezwzględna, nic jej nie ukoi, bo dotyczy Twojego
życia, bezpowrotnie utraconego...Najdroższa moja, dobranoc...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia w przeciwieństwie do ludzi, pozostają na zawsze... Pani Marianno,
śpij spokojnie
Na błękitnym rowerze czasu jedziemy wstecz....tam, gdzie drzemią dobre
wspomnienia... Pomódlmy się żarliwie o wytrwałość i wiarę - o
szczęście, razem z naszymi Bliskimi, w wieczności świętej...
Zgłoś SPAM
((♥))
♥ Nigdy i nigdzie nie odejdę od Ciebie, bo Twoja Pamięć jest we
mnie...Mario ஜ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
Każde spotkanie doprowadza do rozstania, dopóki życie jest śmiertelne. W
każdym spotkaniu jest część żalu z rozstania, ale w każdym rozstaniu jest
ta sama ilość radości ze spotkania❤️.=C.Clare
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
[']
Gdy tracimy naszych kochanych..Za każdym uśmiechem kryje się gorzki
smutek,którego nikt nigdy nie może zobaczyć ani poczuć.Ale ten smutek odleci
kiedyś na skrzydłach czasu..i pozostawi tylko tęsknotę.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.