Jesteście wśród świętych..Pana uwielbiacie..On swą światłością
rozświetla dni Wasze...a kiedyś, przyjdzie taka godzina, że powstaniecie z
martwych..za Jego przyczyną...
Zgłoś SPAM
Dorota
Słowa nigdy nie oddadzą tego, co czuje serce
Zgłoś SPAM
znajoma
"Nie umarła, tylko wymknęła się naszym oczom" ks. J.Twardowski-
pani Marysiu, Ty żyjesz w naszych wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️
Pamięć o Tobie Marianno, ukryta na zawsze w sercu...❤️
Zgłoś SPAM
córka
Tak kochałaś wiosnę, lato, kwiaty, słońce..a los skazał Ciebie, zbyt
szybko, na wieczną ciemność....razem z Tobą, w tej ciemności żyję już 23
rok...moja Maminko kochana ♥ Serduszko moje....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Już tyle lat tęsknota trwa...we łzach mokną wspomnienia...kiedyś, nasze
dusze, też do tego nowego świata wyruszą...aby cieszyć się, razem z Wami,
radością nieba..✿❤️✿
Zgłoś SPAM
((♥))
Odeszłaś Mario, chociaż, tak bardzo chciałaś jeszcze żyć...I chociaż
upłynęło wiele lat...tak trudno ukoić żal...♥︵(₍)︵✞︵(₍)︵♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdybyście tu byli Kochani...choć na chwilę...mamy Wam do przekazania aż
tyle...gdybyście choć na chwilę byli blisko...prostsze by było wszystko...
Zgłoś SPAM
córcia
Są pożegnania, na które nigdy nie jesteśmy gotowi..są wspomnienia, które
zawsze będą wywoływać łzy..jest życie, które nigdy nie będzie takie, jak
było...Mami ukochana, dobranoc
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
(❤)
DLA CIEBIE KWIATY NA MOGILE UKŁADAM, DLA CIEBIE PŁOMYKI PAMIĘCI WYSYŁAM..DLA
CIEBIE MODLITWY DO BOGA SKŁADAM, WSZYSTKO DLA CIEBIE, ANIELE.."❤"
Zgłoś SPAM
[']
Zapalamy znicze na płycie mogiły przeznaczenia...w dowód pamięci o Tych, co
odeszli, których los skreślił z księgi istnienia...POKÓJ ICH
DUSZY...[_ะ̯̆●̯̆ะ_]
Zgłoś SPAM
((♥))
Wszystkie nasze drogi, prowadzą do Was...Mario. Światełko Pamięci.[,].* ♥
*☸ڿڰۣ☸ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córka
Chciałabym..tak wiele Mami, ale mogę tylko kochać, wspominać i pleść
wieniec moich smutnych dni, zraszany łzami...♥
Zgłoś SPAM
A.O
Tęsknoty drzwi otworzyła nam śmierć..a Tobie, Maryniu Bóg otworzył Nieba
bramy...Bądź Tam szczęśliwa i opiekuj się nami, my wspominamy i płomyki
dla Ciebie, kochana zapalamy...
Zgłoś SPAM
(*)
ღ.. Wszystko się zmienia...niech łza nie płynie, na tej ziemi WSZYSTKO
przeminie! - Heraklit ♨..Światełko ku pamięci..♨ Wspomnienia...Łza nie
chce przestać płynąć....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jedno jest takie serce,które ma w sobie wielką moc,kochać potrafi choćbyś
poniósł winę, nigdy nie gaśnie jego miłości żar..To serce
matczyne,drogie,kochane dziecku przez Boga dane.ŚPIJ W POKOJU MARIO
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Blask naszych zniczy oświetla Waszą drogę, ciepłe myśli ogrzewają Wasze
Dusze....na zawsze Jesteście w naszych sercach, myślach, wspomnieniach Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.