Dla pani Marianny, światełko na kolejny smutny dzień. ♨️
Zgłoś SPAM
córka
W pamięci układam bukiet wspomnień, w których jesteś TY...tak blisko, jakby
obok... Mamuniu moja
Zgłoś SPAM
(❤)
ŻYCIE TO PYŁEK NA WIETRZE, JAK LIŚĆ WSCHODZI I USYCHA....⋰⋰
-✿ڿڰۣ❤ Wieczny odpoczynek Marianno❤ ۣ-✿ڿڰۣ-⋰⋰
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wiedziona w stronę lepszego świata, szła torem światła...i ujrzała inny
wymiar świata... Serce inaczej zabiło, skończył się ból, rozkwitła
miłość..wieczna miłość Boga...Marianno ☾♥☽
Zgłoś SPAM
(*)
Zegar..odmierza godziny,chwile naszego życia..chowa w sobie wspomnienia..wybija
czas naszego tu przebywania..mierząc godzina po godzinie,żadne zdarzenie go
nie ominie..۩ • R ♥ I ♥ P
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Złapcie nasze wyciągnięte do Was ręce, przytulcie by obeschły łzy i nie
płakały oczy więcej....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
córcia
Mamuniu, 22 lata temu w poniedziałek, tak jak dzisiaj, żegnaliśmy Ciebie na
zawsze..Był słoneczny dzień, więc nie krył naszych łez...to był najgorszy
dzień w moim życiu..moje kochanie, dobranoc
Koniec tej ziemskiej drogi, a później w lepszym świecie bez żadnej trwogi,
tylko nieskończone szczęście...chcemy w to wierzyć....ڿڰۣڿ❀❤
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
☘♨️Światełko dla Pani p.Marianno.
Zgłoś SPAM
[']
Czas mija, ból rozstania pozostał, tęsknota i żal nie maleje,
pozostały tylko wspomnienia, nadzieja i wiara,
że kiedyś się spotkamy na górze Zbawienia....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
W cieniu Krzyża, objęci jego ramionami, spoczywają Ci, których wciąż
kochamy....
Zgłoś SPAM
córka
Mami...nigdy, nikt nas nie rozłączy, bo więzami miłości jesteśmy
złączone...najdroższa moja♥
Zgłoś SPAM
(*)
Płomyk pamięci..wspomnienie o Was...nigdy nie zgaśnie, bo pali się
nieprzemijającym uczuciem w naszych sercach...Marianno ❤
Zgłoś SPAM
❤️
Płomień znicza,to symbol pamięci,o Tych,którzy odeszli..mamy nadzieję,że
nie odeszli w niebyt,dalej żyją,tylko w lepszym świecie..więc wysyłamy do
nich w płomyku naszą tęsknotę i miłość..ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Marianno...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kiedy tęsknota i ból serce ściska, łzy się cisną w nasze oczy, wyciągamy
fotografie, by Waszym widokiem nacieszyć nasze oczy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.