Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marianna i Władysław Maksymiuk


* 25.08.1926

 

+ 23.12.2005

Miejsce pochówku: Cmentarz Janowski w Siedlcach

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (38)
Licznik odwiedzin strony
22993

Stronę założyłam Ku Pamięci moich kochanych Babci i Dziadzia,którzy odeszli od nas już kilka lat temu..Marianna Maksymiuk (zd.Śledziecka) zm.23.12.2005,a Władyslaw 30,06,2002.
Przezyli razem ponad 50 lat,wychowali czworkę dzieci,dochowali się wspaniałej gromadki wnuków i prawnuków.Całe życie poświęcili Rodzinie,której byli trwałym i niezłomnym fundamentem.Niestety nie ma Ich już wśród nas,a ja nadal bardzo tęsknię.Dlatego przez tę stronę będę mogła częściej być bliżej Kochanej Babci i Ukochanego Dziadzia..na zawsze w naszych sercach(*) Byliście..jesteście ..będziecie.. 

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
MM
2015-07-28
..LUDZIE NIE UMIERAJĄ,TYLKO ZNIKAJĄ NAM Z OCZU..


KS.TWARDOWSKI
Kasia
wnuczka
2012-12-16
Znaleźliście się w Niebie, tak smutno na dole bez Was. Oczy zalane są łzami, bo nie ma Was między nami. Dziś po nieba błękicie, kroczyliście w poranku poświcie. Rozstaliscie się razem z nami, lecz nigdy z naszymi myślami. Ja błagam i strasznie Was proszę odpocznijcie tam sobie po trosze. A my niebiańskimi schodami kroczymy by spotkać się tam z Wami. Odnaleźć nie można się wcale, brakuje nam Was stale. Pustki odbijają ściany, już nie ma Was między nami. Dom już nie żyje uśmiechem, lecz pustym i głuchym echem. Jedyna dla nas osłoda, że lepiej Wam będzie u Boga. Już nie z ziemskimi troskami, lecz tam z aniołami...
Kasia..
wnuczka
2012-02-19
„Jedyne, co jest w stanie przeżyć śmierć człowieka to to, co dało się innym. To na zawsze pozostanie Wyryte w ich pamięci, tak Jak czułość, miłość i przyjaźń. Nigdy nie umierają Ci, Którzy w pamięci żyją.”
Wnuki..
2011-12-21
Śmierć Was zabrała nikogo o zgodę nie pytała, zabrała to co najcenniejsze ,zabrała Was w inne miejsce. Wy teraz w mieście Aniołów żyjecie macie szczęście i życie wieczne nic Wam już nie brakuje, tylko my tu na ziemii wciąż mamy nadzieje, że się spotkamy, że zobaczymy Wasz uśmiech na który z nadzieją czekamy głos Wasz już ucichł-nie usłyszy go nikt nawet serce przestało bić a Wy tak żyć chciałyście lecz ktoś dał Wam tylko chwile życia, Często myślę jakie było by nasze życie gdyby nie odeszły... łatwiejsze , bezbolesne,prostrze ,piękniejsze... na pewno bez ran bólu , tęsknoty i żalu jaki pozostał po Waszym odejściu ...pozostały tylko wspomnienia .
Kasia..
wnuczka
2011-11-01
"..zapalmy znicze nad niczem,niech światło świec przypomni blask tamtych oczu,zapalmy znicze nad niczem,ogień świec jest dla nas ,każdego roku pamięć o bliskich tworzymy na nowo.. "
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
,,Tych, których miłość sięga poza ten świat, śmierć nie może rozłączyć.''
Waszej Pamięci
wnuczka..
Ja szukam Was na gwiaździstym niebie,ja szukam Was w promieniach słóńca,ja szukam Was o zmierzchu,o poranku,w dzień,w nocy,we śnie,na jawie..Szukam bez końca i tak do końca bez końca..
Kasia
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
http://youtu.be/6sGEQkaIsFE
ulubiona Barka
Dodaj plik audio lub video   |   Wszystkie pliki audio i video
Opcje strony:
Wnuki..
Wnuki..
napisał(a) dnia 2011-12-21
Śmierć Was zabrała nikogo o zgodę nie pytała, zabrała to co najcenniejsze ,zabrała Was w inne miejsce. Wy teraz w mieście Aniołów żyjecie macie szczęście i życie wieczne nic Wam już nie brakuje, tylko my tu na ziemii wciąż mamy nadzieje, że się spotk(...)
-
Patryk,Kubuś,Natalka
Patryk,Kubuś,Natalka
zapalił(a) dnia 2012-05-05
Nasz Anioł Stróż znajduje się czasami tak bardzo wysoko, że nie potrafimy go dostrzec, ale on nas widzi i ani na sekundę nie spuszcza nas z oka...Pamietamy(...)
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
Katarzyna Osiak
27.09.2011