Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marianna i Władysław Maksymiuk


* 25.08.1926

 

+ 23.12.2005

Miejsce pochówku: Cmentarz Janowski w Siedlcach

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (38)
Licznik odwiedzin strony
23227
,,Tych, których miłość sięga poza ten świat, śmierć nie może rozłączyć.''
Zgłoś SPAM
wnuczka..
Ja szukam Was na gwiaździstym niebie,ja szukam Was w promieniach słóńca,ja szukam Was o zmierzchu,o poranku,w dzień,w nocy,we śnie,na jawie..Szukam bez końca i tak do końca bez końca..
Zgłoś SPAM
wyjątkowi ludzie zostawiają w sercach ślad na zawsze (*)(*)
Zgłoś SPAM
,, ... można odejść na zawsze, by stale być blisko...'' - ks. J.Twardowski
Zgłoś SPAM
przyszła do mnie babcia ze starej fotografii...(...) przysiadła obok na chwilę jak ptak, a u stóp miała swój ogród i sad. i wtedy tak spojrzała łagodnie i słonecznie., że znów jak dawniej poczułam się dzieckiem.
Zgłoś SPAM
wnuczka
przyszła do mnie babcia ze starej fotografii...(...) przysiadła obok na chwilę jak ptak, a u stóp miała swój ogród i sad. i wtedy tak spojrzała łagodnie i słonecznie., że znów jak dawniej poczułam się dzieckiem.
Zgłoś SPAM
wnuczka
Gdy pierwsza gwiazdka, zabłyśnie na niebie, siądę z rodziną przy stole, przy którym zabrakło Was. Dzieląc się opłatkiem, w oczach pojawią się łzy, bo zawsze Życzenia Świąteczne, Wy pierwsi składaliście mi. Choć szczęście mnie opuściło, Nie jestem na świecie jedyna, Jest Bóg,który czuwa nade mną i kochająca Rodzina.
Zgłoś SPAM
Marzą mi się święta z lat moich dziecinnych Widzę Was przy stole w wieczór wigilijny Was, których już nie ma, serce me marzeniem, tęsknotą z powrotem sprowadzi na ziemię..
Zgłoś SPAM
Każda tęsknota spowodowana rozłąką z ukochaną osobą jest bardzo bolesna. Ale zupełnie inaczej odczuwana jest ona, kiedy wiemy, że z ukochaną osobą możemy spotkać się już tylko w marzeniach i wspomnieniach.
Zgłoś SPAM
.Za te wszystkie lata miłośći i ciepła rodzinnego bardzo Wam dziękujemy. Teraz już tylko odliczamy dni na spotkanie w wieczności. ,,...Bo jak śmierć potężna jest miłość.." i taką właśnie miłością wciąż Was kochamy ..
Zgłoś SPAM
1.11.2011
Płoną świeczek szeregi, Płoną świeczek tysiące, Powiewają płomyki Zamyślone i drżące. Więc płomykiem jak dłonią, Dłonią ciepłą i jasną, Pozdrawiamy tych wszystkich, Których życie już zgasło
Zgłoś SPAM
ODSZEDŁEM OD WAS MOI MILI i NIE CZEKAŁEM DŁUŻEJ ANI CHWILI. JUŻ PRZYSYPAŁY MNIE PIASKI. CHCĘ ABYŚCIE MNIE PAMIĘTALI I NADAL KOCHALI. SWE SZCZĘŚCIE ODSZUKALI, OGROM MIŁOŚCI ZAZNALI. CHOĆ MNIE PRZYSYPALI ZIEMIĄ, MIŁOŚCI NIE POGRZEBIĄ. MIŁOŚĆ ZOSTAWIĘ Z WAMI, ABYŚCIE SIĘ KOCHALI. CHOĆ JA W CIEMNOŚĆ RUSZAM, TU ZOSTANIE MOJA DUSZA. W MYŚLACH WASZYCH ZOSTANĘ I KOCHAĆ WAS NIE PRZESTANĘ. ŚWIAT ZIEMSKI MÓJ DOBIEGŁ KOŃCA,PRZEDE MNĄ DROGA LŚNIĄCA. DROGA TA POWROTU NIE MA, BO JEST TO DROGA ZAPOMNIENIA
Zgłoś SPAM
..moje dzieciństwo
A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy.? - Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika
Zgłoś SPAM
Bóg rozejrzał się po swoim ogrodzie i zobaczył puste miejsce.Spojrzał w dół z nieba i zobaczył Wasze uśmiechnięte twarze. Położył swoje ramiona wokół Was i wyszeptał Chodżcie odpocząć. - Jego ogród musi być piękny,On wybiera tylko to co najlepsze. To złamało nasze serca,Tracąc Was miliony razy płakaliśmy i gdyby nasza miłość mogła Was ocalić . Nigdy byście od nas nie odszedli...
Zgłoś SPAM
Odchodzą nasze ANIOŁY i nagle w miejscu staje czas a z nimi cząstka nas odchodzi i wielki smutek marszczy twarz. Czasem na chwilę gasnie słońce, duszę wypełnia gęsty mrok nikną nadzieje i marzenia i w pustce ginie tęskny wzrok. Czasem odchodzą dobrzy ludzie, co nam pomogli w zyciu wiele i próżno wtedy pytać Boga, czemu odchodzą przyjaciele. Lecz oni ciągle przecież żywi, nadal wytrwale są wśród nas ich dusze przy nas pozostały tylko ich ciała zabrał czas ...
Zgłoś SPAM
Czasem cicho ktoś odchodzi i świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho ktoś odchodzi, lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach. Tu zostaje, jest wciąż obok i wciąż żyje we wspomnieniach.
Zgłoś SPAM
..tak bardzo Was brak..
Człowiek umiera... Znowu za szybko! Człowiek umiera... Razem z nim wszystko! Tylko wspomnienia po nim zostają, Które wciąż mgliste z czasem się stają, Których tak wiele, jednak za mało... Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie... Teraz zostało tylko płakanie. Teraz ten smutek Cię w garści trzyma, Trzyma za szyję , dusić zaczyna... Póki ktoś żyje, to go kochamy, Lecz to po śmierci... doceniamy. Wtedy to widzimy jaki był cenny, Wtedy ogarnia smutek brzemienny, Wtedy to rozpacz, wtedy to tęsknota, Jakże naiwna życia prostota... Wtedy wyrzuty nami władają... Wtedy uczucia hołdy składają... Wtedy za późno na przeprosiny, Jedno,co możemy... wciąż się modlimy...
Zgłoś SPAM
Kasia(wnuczka)
Czasami przychodzi niezapowiedziana… Czasami nas zaskakuje… Czasami przychodzi za szybko… Czasami zapowiada swoje przyjście… Czasami jest oczekiwana… Ale zawsze, kiedy przychodzi, nic nie jest jak dawniej.
Zgłoś SPAM
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Katarzyna Osiak
27.09.2011