Tęsknota za ukochaną osobą będzie we mnie tkwiła jak rozżarzona igła w
oku. Im wiecej czasu mija, tym gorzej sobie z tym radzę - tęsknię bardziej,
kocham mocniej.
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, mija 3 miesiąc a ja i tak stojąc w oknie wypatruję Twego
przyjścia. Nie da się zapomnieć i nie można, mówiąc sobie, że to co się
stało to swego rodzaju test na naszą wieczną miłość.
Zgłoś SPAM
Aneta
Pozostaniesz w mej ... w pamięci na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama
Jeśli nie zapalam codziennie wirtualnego znicza, to nie znaczy, że nie myślę
o Tobie. Na dobranoc cicha modlitwa o spokój dla Twej duszy.
Zgłoś SPAM
mama
Późno dzisiaj do Ciebie zaglądam, ale Ty wiesz najlepiej, ze w każdej
wolnej chwili moje myśli biegną ku Tobie. Czas nie leczy ran!
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku dzisiejsze moje światełko do nieba było dedykowane dla Ciebie...
Nadal bardzo trudno pogodzić się z Twym odejściem ale Ty wiesz że
pamietam...
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, Zniknąłeś mi z oczu na wieczne sny, zostawiłeś smutek i gorzkie
łzy. Bóg tak zdecydował, tylko jak się z tym pogodzić?
Zgłoś SPAM
mama
Najdroższy, kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał opłakuje. Modlę się,
aby dobry BÓG dał Ci radość wieczną. Przecież tyle wycierpiałeś.
Zgłoś SPAM
Monika Arlak
Marcinie jesteś po drugiej stronie tego świata lecz na zawsze w naszej
pamięci
Zgłoś SPAM
mama
Dobrze że przepisałam Twój nr 502070040 na swój abonament. Wiele osób,
które nie wiedziało - o Twoim odejściu przysłało Ci SMS z życz. noworoczn.
Były także telefony na ten nr Prawdziwi przyjaciele.
Zgłoś SPAM
mama
Codziennie uruchamiając rano komputer najpierw otwieram Twoją stronę. Nie
mogło być inaczej dzisiaj witając nowy rok. Rok 2011 musi być inny - lepszy
o tyle, że to co najgorsze już się stało. Całuję.
Zgłoś SPAM
mama
Dziś ostatni dzień roku, który przewrócił na zawsze nasze plany i życie.
Nigdy już nic nie będzie tak jak dawniej i wprawdzie, tam gdzie jesteś nie ma
ani cierpienia czy łez - -nikła to pociecha.
Zgłoś SPAM
Marta
Zapalam Ci światełko na Nowy Rok...
Zgłoś SPAM
mama
Kończą się tegoroczne, jakże inne niż zwykle, święta Bożego Narodzenia,
ale miejsce przy stole i opłatek cały czas czekają na Ciebie. Będziemy
zawsze z Tobą we wspomnieniach i w modlitwie.
Zgłoś SPAM
KAREN KOHALAN
U nas się mówi - do zobaczenia (MARCINIE)
Zgłoś SPAM
KINGA
KOCHANEMU MARCINOWI- ZAWSZE PAMIĘTAJĄCA KINGA. DŁUGO nie
byłam w stanie uwierzyć w tę okrutną wiadomość. Zawsze będę Cię
kochać, bo byłeś wspaniałym przyjacielem.
Zgłoś SPAM
Przyjaciele z K2
Niech Dobry BÓG da Ci wieczne odpocznienie
Zgłoś SPAM
mama
Żal bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy BÓG nas
złączy. Całuję, tak jak wówczas, kiedy musiałam bez złudzeń
uwierzyć w Twoje odejście.
Zgłoś SPAM
hania
Ta Wigilia była inna niż wszystkie dotąd, tak trudno uporać się z bólem i
stratą po Tobie. Nic już nie będzie takie jak kiedyś, nawet jeśli czas
biegnie nieubłaganie... i próbuje zatrzeć ślady...
Zgłoś SPAM
mama
Rozłąka jest naszym losem, spotkanie wielką nadzieją. W noc
wigilijną nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem. Ja będę dzisiaj
czekać na Twój znak, że jesteś przy mnie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.