Gruby - dziwne to Święta, chociaż spodardycznie się spotykaliśmy ale
pamięć jest okrutna. Życzę Ci w tym dniu tego co sobie ty życzyłeś i
pamiętaj - Ja zawsze będe pamietał
Zgłoś SPAM
mama
ma S Są łzy, co jak ogień palą Są serca, które się nigdy nie
żalą Są winy, na które nie ma sędziego Więc kiedy
płaczę, nie pytaj dlaczego.Jaki ma być ten wyjątkowy wieczór?
Zgłoś SPAM
Magda
Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie Niech aniołek Cię mocno ode mnie
uściśnie I złoży serdeczne życzenia z okazji: Świąt Bożego Narodzenia!
Wiem że jesteś z nami...
Zgłoś SPAM
Krzysztof Banaszek
To nie powinno się wydarzyć.A tyle mieliśmy sobie do powiedzenia po latach.
Zawsze zostaniesz w mojej pamięci ,,Wariacie"
Zgłoś SPAM
Jacek Graczykowski z Rodziną
Twoja śmierć jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem. W mojej pamięci zawsze
będziesz Wspaniałym Kolegą. Pamiętam, że w duszy zawsze Byłeś
podróżnikiem. Nie jest to Nowa Zelandia. To jest NIEBO.
Zgłoś SPAM
mama
Twój ukochany Maciek właśnie skończył 18 lat. Wiem, jak Go kochałeś. Z
urody przypomina Ciebie. Z okaz.ur.dostał od Ciebie ASUSA. Wiem, że
jesteś, zadowolony z tej decyzji.
Zgłoś SPAM
OTYLIA
Koniec Świata, dowiedziałam z naszej klasy -to niemożliwe. Myślę, że to
żart. Odezwij się. Otylia.Przecież dzisiaj masz imieniny.
Zgłoś SPAM
Sebastian
Muszę się przywołać do realiów. To nieprawdopodobne ,że nie zajrzysz już
do nas. Bożena jest w szoku, ja cały czas usiłuję się dodzwonić na Twój
nr 502 -070- 040. Marcin, TWOJE IMIENINY!
Zgłoś SPAM
PAWEŁ
W dniu Twoich imienin, zamiast tradycyjnych życzeń zdrowia - nieustająca
pamięć i modlitwa. Śnij się nam tak często, jak często chcesz być wśród
nas. Zdrowaś MARYJA.
Zgłoś SPAM
Agnieszka
To niemożliwe, dlaczego się nie odezwałeś. Wspólnie moglibyśmy wielu
problemom zapobiec. Tak, jak TY mi pomagałeś, podtrzymując w wytrwaniu, tak
Ja bym całym sercem Cię wspomagała. Jacek również.Cios
Zgłoś SPAM
mama
Nie takiej muzyki lubiłeś słuchać i chociaż Hania wybrała piękny temat,
wiem że wolałbyś posłuchać równie pięknej melodii np.EL KONDOR
PASSA.Załączam Ci ją na YouTube Całuję Cię na dobranoc.
Zgłoś SPAM
mama
Nie mogę już ucałować Cię ani ogrzać swoim ciepłem, proszę MATKĘ
NAJŚW.żeby Ona otuliła Cię swoim płaszczem. Dzisiejsza Msza Św.to
życzenia imieninowe i zapalam ten nikły znicz nadziei.
Zgłoś SPAM
Marta
W dniu Twoich imienin, w cichej modlitwie pamiętam o Tobie...
Zgłoś SPAM
Hania
Dziś dzień Twoich Imienin,modlimy się za Ciebie. Spoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
Hania z Dziećmi
właśnie minął miesiąc...miną następne, a my pamiętać będziemy zawsze
Zgłoś SPAM
mama
Dzisiaj mija miesiąc, od momentu Twojego z nami rozstania. Jaka pustka, jak
potworny żal smutek i łzy. Nic nie zagłuszy tego bólu. Zawsze kochany Synu i
Bracie.
Zgłoś SPAM
mama
W czwartą sobotę Twojego z nami rozstania, pragnę zapewnić Cię, że
złożoną Ci obietnicę w dniu Wszystkich Świętych - ZREALIZUJĘ. CZEKAJ na
mnie.
Zgłoś SPAM
zosia pijarczyk
Basiu,wiem jaki w sercu masz lej po bombie. Niech Dobry Bóg Cię wspomaga.
Zgłoś SPAM
Rodzina
wnuku ś.p.Antoniego Naczyńskiego wachm.I-go Pułku Szwoleżerów Józefa
Piłsudskiego w 92-rocznicę odzyskania Niepodległości- czuj się zaszczycony,
że jesteś w ich gronie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.