Zapalam ten znicz pamięci, nie mogąc pogodzić się, jak okrutnie los
dotknął Ciebie i Twoich najbliższych. Cześć Kolego!
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Dwie róże w wazonie są stołu ozdobą a modlitwa jest rozmową między
mną a tobą, więc dla dalszej naszej miłej wiadomości wysyłam w
Walentynki ten symbol miłości.
Zgłoś SPAM
mama
Najdroższy, dzisiaj walentynki- wszyscy będą się cieszyć, abyś nie był
samotny - idę więc do Ciebie zawiesić czerwone serduszka i zapalić
światełka. Całuję Cię najgoręcej
Zgłoś SPAM
Mariola Zielińska
Zgłoś SPAM
mama z hanią
Złote serce miałeś,wiele oo życia nie chciałęś,cokolwiek ktoś od Ciebie
chciał - nikomu nie odmówiłeś.Taki Pozostaniesz w NAszych sercach na wieki.
cAŁUJEY cIĘ NA DOBRABNOC
Zgłoś SPAM
mama
Zdecydowałam się dzisiaj obejrzeć zdjęcia, o które prosiłeś Martę.
1996,1998 i dalsze lata - prawie na wszystkich ta sama sceneria. Jak wcześnie
się to zaczęło! Przyjemne chwile. Dobranoc SYNU.
Zgłoś SPAM
mama
Najdroższy, wybacz, ale muszę się z TOBĄ dzisiaj pożegnać na dobranoc.
Śpij spokojnie. Twoja nieustająco kochająca Cię MAMA.
Zgłoś SPAM
SERGIUSZ
Marcin, swoim odejściem dokonałeś potwornej rebelii w sercach tych, którzy
Cię znali i kochali. Nikt z nas nie może się pogodzić z tą stratą.
Łączymy się w bólu z Twoimi najbliższymi. BYWAJ!
Zgłoś SPAM
mama
Najdroższy, pokój CI wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie
łza nie płynie, gdzie słyszysz BOGA głos serdeczny - pokój Ci wieczny.
Nadal będę pytała - dlaczego TY?
Zgłoś SPAM
Bartosz Chętnik
Zgłoś SPAM
mama
Całuję Cię na dobranoc.
Zgłoś SPAM
JANKA Borucka TMF
Marcin, opiekuj się z nieba swoją Mamą, wiem jak 0na cierpi. Żadne nasze
słowa otuchy nie przynoszą pozytywnych rezultatów. Może JEJ pobyt w szpitalu
trochę Ją wyciszy. Modlimy się za Nią i Ciebie.
Zgłoś SPAM
kajka
Zgłoś SPAM
mama
KOCHANY, nieoczekiwanie jestem już w domu i mogę Cię widzieć. Czasem cały
świat oznacza mniej, niż jeden człowiek którego brak. Chcąc być bliżej,
grzeję ręce pijąc z Twojego kubka.
Zgłoś SPAM
mama
Kochany przez pewien czas nie będę miała dostępu do netu, nie będę zatem
mogła zaglądać na Twoją stronę -proszę więc Boga, aby użyczył mi pogody
ducha, abym godziła się z tym czego zmienić nie mogę.
Zgłoś SPAM
mama
Nie pytam Cię PANIE dlaczego Go zabrałeś, lecz dziękuje za to, że nam Go
dałeś. Tak krótko żyłeś, a tak żyć chciałeś, Bóg tak chciał -
odejść musiałeś. Przytulam Cię do zbolałego serca.
Zgłoś SPAM
maria magdalena
Zgłoś SPAM
mama
Mieć kogoś kochanego i stracić to jak kupić szczęście i łzami
zapłacić...
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Miałam dziś sen...Piękny sen...Powiedziałeś że już nic nie boli i nie
cierpisz...Powiedziałeś że jest dobrze...Wierzę że tak jest i o to się dla
Ciebie modlę...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.