Tak bardzo mi Ciebie brakuje... Brakuje mi nawet słów żeby coś napisać
więc zostawiam Ci światełko [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama
Najdroższy - październik, najsmutniejszy dla mnie m-c roku.
Duszę wypełnia gęsty mrok, nikną nadzieje i marzenia i w pustce ginie
tęskny wzrok.
Piękna pogoda, ale bez Ciebie!
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Wczoraj do Grona Niebieskiego dołączyła Sylwia - pomóż jej się odnaleźć.
Ja jestem tu a z wami ciągle myślami i sercem
Zgłoś SPAM
Mama
Wiadomo, co dzisiejsza data oznacza - nie jestem w stanie nic więcej napisać
TY wiesz, że bezgranicznie CIĘ kocham -więc zapalam tylko światełko
nadziei.
Zgłoś SPAM
Mama
Kochany, może i CIEBIE OPATRZNOŚC pośle, byś przywrócił komuś wzrok
ślepego serca. Czasem odchodzą nasze anioły i oto w miejscu staje czas, a z
nimi cząstka nas odchodzi i wielki smutek marszczy twarz
Zgłoś SPAM
Mama
SYNU, byłeś jedną z osób na tym świecie, a całym światem dla jednej
osoby.
Nieustająco kochająca i tęskniąca -mama.
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie, jest coraz trudniej rozmawiać z TOBĄ na nieznaną odległość.
Rano minęło 11 m-cy jak BÓG Cię zabrał, jednak na zawsze będziesz mój.
Nigdy nie będziesz sam -będę z Tobą wiecznie.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
"...Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież... I pozostaniesz w jasnym
świecie. Jest coś, co mrokom się opiera...jest pamięć. A ona nie
umiera..."
Zgłoś SPAM
Mama
Ukochany, modląc się o Twoje zbawienie równocześnie myślę o nieuchronnie
zbliżającej się chwili kiedy będziemy zamykać tę stronę. Umożliwiała
ona wielu Twoim przyjaciołom kontakt w ten sposób. Całuję.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
I znów bez słów zapalam Ci świeczuszkę...Ty wiesz jak mi teraz
ciężko...[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama
W I-szą jakże bolesną rocznicę Twojego z nami rozstania - 29.X. 2011r. o
godz.18,00 w kościele M.B.Anielskiej w Skolimowie zostanie odprawiona msza św.
Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy.
Zgłoś SPAM
Mama
Na zawsze pozostaniesz moim najdroższym dzieckiem. Hania wie, że tak było i
jest. Ona wie najlepiej, że to się nigdy nie zmieni.Długo o tym
rozmawiałyśmy. Ale w ciężkich chwilach zawsze jesteśmy RAZEM
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Nadal nie wiem co mam pisać ale wszystko wyrażam w modlitwie. Bardzo mi Ciebie
brakuje [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Dzisiaj 13 dzień m-ca, data która zawsze dla nas była feralną. Nigdy więcej
to
się nie powtórzy! Modlę się, aby dobry BÓG raz wydał zgodę na to,
abym mogła raz usłyszeć TWÓJ GŁOS-Mami kocham Cię.
Zgłoś SPAM
mama
Nieustannie Cię kocham, modląc się abyś jak najszybciej osiągnął
szczęście wieczne.
Moje najdroższe serce.
Zgłoś SPAM
mama
Pamiętam 10.9.2010-kiedy cały dzień poświęciłeś odtwarzaniu bitwy spod
WISNY -zwaną 'POLSKIMI TERMOPILAMI". W 70-roczn.bitwy zespół SABATON
stworzył utwór 40:1.Bardzo podziwiałeś naszych 720 żołnierzy
Zgłoś SPAM
mama
Ukochane Dziecko, przychodzą dni kiedy zupełnie nie jestem w stanie pogodzić
się z
brakiem CIEBIE. Przecież byłeś, zawsze zawsze byłeś.
Wiem że duszą jesteś przy mnie, bo nie może być inaczej.
Zgłoś SPAM
mama
Z całego serca całuję Cię na dobranoc.
Niech aniołowie utulą Cię do snu.
Zgłoś SPAM
Mama
Bez dodatkowych słów, zapalam światełko nadziei na moje rychłe z TOBĄ
spotkanie.
Wiem, że dobry Bóg wysłucha moich modlitw.
Na zawsze ukochany Synu.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Nie wiem co mam Ci napisać. Jest ciężko i smutno bez Ciebie. Brakuje mi
bardzo Twojego "Rybko"... [*][*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.