MARCIN przyjacielu, to już rok jak Ciebie niema wśród nas, a zdaje się
chwilą.
Byłeś wyjątkowym człowiekiem o dobrym sercu, bywaj, nigdy Cię nie zapomnę.
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie moje, każda chwila z najdrobniejszymi szczegółami przypomina ten
okrutny
czas. Nie jest prawdą, że czas leczy rany - po prostu trzeba jakoś
funkcjonować
i tyle. Całuję CIĘ najgoręcej.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
To już rok jak Bóg zabrał Cię do swego królestwa.Dla mnie to bardzo trudny
i smutny rok bo wciąż odczuwam ogromną pustkę.Modlę się codziennie o Twe
szczęcie w niebiańskiej krainie.Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama
Najdroższy Synu, jestem przy Tobie tej nocy i będę na zawsze.
Panie, pomóż nam.
Zgłoś SPAM
Mama
To zawsze ja , nieustająco kochająca CIĘ mama.Tym razem w ciszy i spokoju
modlę się
o Twoje zbawienie. Modląc się kocham Cię jak można najmocniej.HOSTI
Zgłoś SPAM
Mama
Najdroższy, choć życie piękne, tak kruche jest. My wiemy to najlepiej.
Masz modlitwy i wspomnienia od bliskich i znajomych.
A ja, jak zwykle niezmiennie CIĘ kocham.
Zgłoś SPAM
Mama
Panie, dlaczego zawsze jest nam odbierane to, co kochamy najbardziej?
Przebacz Panie te słowa, ale ogromnie trudno zrozumieć Twoje zamiary.
Kochanie, jak smutno i pusto bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama
Posłuchaj Panie: jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny
zaczyna. Bo ile można znieść?
Okryj GO PANIE swoim płaszczem, tak nie lubił zimna i ciemności.
Zgłoś SPAM
Mama
Nim świt obudzi noc dotykiem ciepłych mgieł. Nim dzień ożywi świat wołam
Panie
przyjdź i otrzyj lękiem oblaną twarz.
Najdroższy, modlę się o spokój TWEJ duszy.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Nieubłagany czas, październik, jesień, słońce, deszcz... Czas...
Rocznice... Pustka.... To tak wszystko strasznie boli [*] Zapalam światełko
dla ulgi Twojej i mojej... Na pamięć, na wspomnienie[*][*]
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Nieubłaganie zbliża się rocznica koszmarnego dnia w którym na
opuściłeś.Jest coraz trudniej.Pomóż nam to przetrwać.Szczególnie swojej
MAMIE bo bardzo cierpi. Pani Barbaro jestem z Panią całym sercem
Zgłoś SPAM
Mama
Wróciłam właśnie od CIEBIE i tak jak w piosence: miała matka syna, syna
jedynego.......Kocham Cię bezgranicznie, nie wiem jak dam radę przetrwać ten
najbliższy tydzień. Pomóż mi.
Zgłoś SPAM
Mama
Wszystkim, którzy zechcą CIĘ odwiedzić-wskazuję dojście: 2-ga brama, za
kaplicą w prawo-patrząc prosto, widać z oddali w VI rzędz. oliwkowy nagrobek
(za długim grobem sióstr msrdz.)Tam jest moje serce
Zgłoś SPAM
Mama
Najdroższy, na Twojej stronie ukazały się kolejne zdjęcia- tym razem już z
Twoim
nagrobkiem. W następnym wejściu wskażę dokładną drogę do miejsca Twojego
spoczynku.
Nieustająco kochająca CIĘ mama.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
[*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham CIĘ NIEUSTANNIE.
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie, późno już, ale nie tak późno aby nie ucałować CIĘ na dobranoc.
Dzięki Małgosi K. - w I-szą rocznicę Twojej śmierci w m-cu paźdz. księża
Werbiści odprawią 2 msze św. o dar życia wiecznego.
Zgłoś SPAM
Mama
SŁONKO moje, zaszło zbyt szybko, teraz ta najbardziej smutna pora roku.
Mam wiele pomysłów na napisanie Ci czegoś wyjątkowego, Ale nie dzisiaj.
Kocham CIĘ BEZGRANICZNIE.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.