MARCIN, nieoczekiwanie się z nami rozstałeś.
Jako lekarz, często mogłem się z TOBĄ spotykać, znałem ogromne problemy
chorobowe z którymi się borykałeś, zawsze miałem nadzieję, że Cię to
ominie.
Zgłoś SPAM
JADWIGA BLUSZCZ
Zgłoś SPAM
IWONA z najbliższymi
Zgłoś SPAM
MARTA "ARPAT"
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie, czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? gdy Ciebie nie ma, nawet ptaki
milkną, lub taki smutek rozbrzmiewa w ich śpiewie, że, drżąc przed zimą,
liść blednie na drzewie.(W.SHEAKSPEARE)
Zgłoś SPAM
JUSTYNA koleżanka z VIIIB
Dzisiaj się dowiedziałam i dlatego teraz zapalam CI znicz nadziei.
Od wielu lat nie ma mnie w kraju, ale znając Ciebie wcześniej, nigdy bym nie
spodziewała się takiej wiadomości
Zgłoś SPAM
ROBERT z Grupą
Marcin, to my TWOI byli z grupy Goplańskiej. Swoim za szybkim odejściem,
dałeś
nam motywację do podjęcia prób walki.
Kapelusz na mszę przy Nałęczowskiej
Zgłoś SPAM
KAMILA
Zgłoś SPAM
Otylia
Marcin, to ja - nigdy Cię nie zapomnę, bo zbyt wiele dla mnie zrobiłeś.
Odpoczywaj w gronie aniołów chwaląc PANA. Na to zasłużyłeś nie mając
żadnej
przesłanki osobistej korzyści-zrobiłeś wiele.
Zgłoś SPAM
KAMIL z Mamą
Zgłoś SPAM
MAREK WYSZKOWSKI I ELZBIETA Z OLSZTYNA
Marcinie,pamiętamy o Tobie.
Zgłoś SPAM
Piotr Kłoszewski
Zgłoś SPAM
Mama
Najdroższy, dzisiaj o 18,oo modlimy się wspólnie podczas Mszy św.
poświęconej
Twojej pamięci w I-szą rocznicę rozstania z nami. Niech dobry BÓG da CI
wieczne
odpocznienie.
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie, w ubiegłym roku to był czwartek - 28 dzień października, kiedy
odbywałeś
ostatnią ziemską drogę na spotkanie z Najwyższym Sędzią.
Dziś przeszłam ją, ale już sama. Kocham Cię jak zawsze.
Zgłoś SPAM
Mama
Przebaczę im ich występki i win ich już dłużej wspominać nie będę.
Ja PAN, to powiedziałem. (Ks.Jeremiasza 31, 34c). Wierzę, że Pan jest
sprawiedliwy.
Całuję Cię na dobranoc.
Zgłoś SPAM
Mama
Idę do CIEBIE, a tymczasem zapalam wirtualny znicz.
Niezmiennie brakuje mi Twoich słów, kroków itp.
Zgłoś SPAM
tomek serafin
marcin byłeś super kolesiem szkoda że tak szybko odszedłeś widocznie Bóg
tam u siebie potrzebował takich fajnych ludzi jak ty,będę o tobie pamiętał
Zgłoś SPAM
Jacek i Bożena
Drogi przyjacielu, nigdy Cię nie zapomnimy,po prostu się nie da.
Zawsze wnosiłeś pogodę i radość do naszego domu. Trudno się pogodzić, ale
widocznie BÓG tak zdecydował.
Zgłoś SPAM
Paweł Wyszkowski
Marcinie, teraz i na zawsze: CZEŚĆ TWOJEJ PAMIĘCI. Rodzina z Morąga
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.