Dzisiaj kocham CIĘ szczególnie mocno mój ptaku niebieski.
Zgłoś SPAM
Mama
Kiedy słońce zgaśnie, kiedy ciało spowiją mroki tej ziemi, dusza wtedy
zrozumie
KTO w miłości pokłada nadzieję.
Kochać będziemy CIĘ dokąd życia stanie.
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie, i znowu rocznica odzyskania Niepodległości. Wielkie święto.
Nie tak dawno (a to już rok minął jak pisałam o Twoich korzeniach
związanych z II RP). Całujemy Cię szczególnie w tym Dniu.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Tak wiele się teraz dzieje w moim życiu i tak bardzo mi brakuje naszych
rozmów. Jestem z Tobą cały czas myślami i sercem [*][*]
Zgłoś SPAM
Mama
Najdroższy, BÓG chciał, abyś został przystojny i młody na zawsze -mój
skarbie
Zgłoś SPAM
Mama .śp Marcina.
Kochanie nieustająco CIĘ kochamy. Siostrę śp, Krystiana proszę o stronę,
ponieważ
ją zagubiłam. Modlę się za OBU.
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Kiedy odchodzimy pozostaje po nas anioł życia…” Pozostawiam ślad
mojej codziennej pamięci i modlitwy (*)
Zgłoś SPAM
Mama
Jak co dzień myśli nieustannie biegną ku TOBIE.
Prawie już nie ma liści na naszych drzewach, zmieniłam więc tapetę na
piękną
złoto-jesienną. Kochamy CIĘ.
Zgłoś SPAM
Mama innego Syna
Niech płonące znicze ukoją serca i otrą łzy tych co za Tobą tęsknią.
Zgłoś SPAM
SIOSTRA Ś.P. KRYSTIANA
„Nic nie przeminęło mimo że było to co jest i będzie tylko nicią co
przędzie przyszłość z przeszłości…” Moja pamięć za wczoraj i na
dziś z modlitwy szeptem (*)
Zgłoś SPAM
Mama
Najdroższy Synu, wspomnienia są jak perły, mają w sobie coś klejnotów i
coś z łez.
Kocham CIĘ nieustająco.
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie, nie zapomniałam! Wspólnie z Księżmi Werbistami przez cały
listopad modlimy się " o łaskę Miłosierdzia Bożego dla duszy śp.
Marcina Naczyńskiego".
Chętnych prosimy o przyłączenie się.
Zgłoś SPAM
Mama
Kochany, dzisiaj ZADUSZKI - dzień poświęcony modlitwom za wszystkich którzy
nas
wyprzedzili w drodze ku wieczności. Cały obecny czas, to prośby do PANA, aby
nie
pamiętał złego i przygarnął Cię.
Zgłoś SPAM
wiesław Młynarczyk
Marcin pamiętam o tobie spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
Mama
Najdroższy, w chwilach słabości mawiałeś: 1 listopada będzie moje
święto. Bardzo nas to drażniło, a jednak!
Choć nieobecny, jesteś nieodłączną częścią naszego życia.
Módlmy się.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Jak codziennie tak i dziś jestem z Tobą serduszkiem, myślami i modlitwą.
Odpoczywaj w pokoju [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Aneta
Marcinie minął rok jak Cię nie ma z nami.Zawsze będę pamiętała o
Tobie.Nie mogę osobiście,dlatego tu zapalam dziś w Dniu ŚWIĘTA ZMARŁYCH
ten znicz.Całuję
Zgłoś SPAM
BOŻENA GRODZICKA (ŚWIT)
MARCIN, pamiętamy o TOBIE. BÓG z TOBĄ
Zgłoś SPAM
Mama
Jakże podobna zimie jest rozłąka z TOBĄ, radości przelotnego roku! Jakiż
chłód czułam, w jakich żyłam mrokach! Jaka pażdziernikowa pustka jest
wokół.
BÓG Najwyższy z TOBĄ ukochany Synu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.