"Czas nie goi ran. Najpierw pozwala nam przyzwyczaić się, zabliźnić, a
później pozwala żyć z tymi ranami." Moja modlitwa i pamięć na
dzisiejszy dzień (*)
Zgłoś SPAM
Mama
Jestem z Tobą Kochanie.
07.12.br w dniu TWOICH Imienin Księża Werbiści włączą Cię do wspólnych
Mszy św. do Miłosierdzia Bożego.
Jednak na zawsze MÓJ!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego lat 24
Nasz świat zmienił się już na zawsze,chociaż nigdy nie pogodzimy się z
Waszym odejściem...tęsknimy za Wami ...bądżcie szczęśliwi...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przewmka
Czasem tak po ludzku, współczujesz nam Boże, bo nawet Ty, nie zawsze pomóc
nam możesz..[*] Współczucie (wyobraźnia serca) – niech daje znać!
Niech daje znać! W. Szymborska. Światełko Marcinie [*]
Zgłoś SPAM
TWOJA Mama
Naucz mnie Panie myśleć o cierpieniu tak jakby to była piąta pora roku,
której
nie można wyrwać z kalendarza.
Kochanie, modlę się o spokój dla Twej Duszy.
Zgłoś SPAM
Mama
Najdroższy, choć zgasły wszystkie światła - Bóg nie pozwoli zgasnąć
nadziei.
Dziś jesteś i na zawsze będziesz mój.
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Człowiek myśli codziennie, że słońce wędruje ku zachodowi; ale
słońce uśmiecha się, nieruchome, bo to właśnie my wędrujemy ku
zachodowi." Pozostawiam ślad mojej pamięci i modlitwy na dziś (*)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Każdy dzień zaczyna się pamięcią o Tych, których nam tak brakuje...
Tęsknimy... Tak bardzo... [*]
Zgłoś SPAM
Mama
Deszczu krople jak łzy na mojej twarzy, bo nie umiem przestać o swym SYNU
marzyć.
Patrzę na deszcz, na ludzi i tak bym chciała CIĘ ze snu obudzić.
Do jutra Kochanie. Amen,amen.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Jestem tu u Ciebie codziennie nawet po kilka razy ale nie umiem nic napisać.
Wcale nie jest łatwiej wraz z upływającym czasem...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
Ci, którzy są w naszej pamięci nie umierają…Żyją inaczej, ale wciąż
blisko nas czuwają i czekają naszego spotkania…. Moja pamięć i modlitwa na
dziś i za te dni kiedy nie mogłam tutaj być obecna (*)
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie, im więcej widzę, tym wierzę mniej. Im więcej widzę, tym mniej
rozumię.
Kolejny dzień bez CIEBIE. Świat przeraża, pustoszeje, świat nie pamięta o
moim
smutku i tragedii.
Kocham CIĘ.
Zgłoś SPAM
Mama
Najdroższy, jutro będę bliżej CIEBIE by się modlić przy miejscu spoczynku.
Kocham zawsze, w każdej chwili.
Zgłoś SPAM
MAMA
NIE ZAPOMINAM o TOBIE.
KOCHAM CEZ GRANIC.
Zgłoś SPAM
Mama i siostra Hania z dziećmi
Usta milczą, serca płaczą - na zawsze NASZ.
KOCHAMY CIĘ. Amen.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
[*]
Zgłoś SPAM
Mama
Ukochany Synu, każde łzy (również moje) mają swoje oczy.
Całuję CIĘ na dobranoc
Zgłoś SPAM
SIOSTRA Ś.P. KRYSTIANA
"Czas mija, ból rozstania pozostał, tęsknota i żal nie maleje, zostaje
tylko wspomnienie, nadzieja i wiara, że kiedyś się spotkamy w lepszym
świecie" Moja pamięć i modlitwa na dziś (*)
Zgłoś SPAM
BARTŁOMIEJ
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Jacek Dębski
Marcin, pamiętam nasze spotkania i życzę CI TAM tego, czego nie zaznałeś na
ziemi.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.