Najdroższy, ciągle myślę dlaczego odszedłeś tak nagle i niespodziewanie
tylko ból zostawiając po Sobie Kochanie.
Światełko dla Ciebie na dziś i dni następne.
Zgłoś SPAM
Mama
Śpij w spokoju a ja będę się modliła.
Bardzo mi ciężko bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, jest taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie
można go nikomu wytłumaczyć Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada
ciasno na dnie serca. Moja wieczorna modlitwa dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
..pierwsza niedziela Adwentu...Marcinku..(((...ponownie przytulam do swego serca
Twoja mamusie...
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Niedziela dzisiejsza jest pierwszą w okresie adwentowym, okresie w którym mamy
przygotować dusze i ciała na przyjście Maleńkiego.
Szczególne modlitwy zanosić będę o spokój dla Twej duszy. Kocham Cię
Zgłoś SPAM
To Ja
Światełko Ku pamięci {**...
Zgłoś SPAM
Mama
Dzisiaj długo byłam blisko Ciebie, więc teraz tylko symboliczny znicz ku
pamięci.
Kochane moje dziecko. Módlmy się.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
„Wiara i rozum są jak dwa skrzydła, na których duch ludzki unosi się ku
kontemplacji prawdy.” Są rzeczy,które przerastaja ludzkie dusze.:(
Spoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie, nadzieja powinna odejść ostatnia, więc czemu Nasza Nadzieja
odeszła przed nami-zostawiając po sobie pustkę, zgliszcza w sercu,
bezradność wobec przeznaczenia. Światełko od najbliższ. na dziś
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
..ale nie to,ze jestes przystojniak-jest najwazniejsze..wyczytałąm,ze
pomagałes innym..ze byłes wspaniałym człowiekiem-to wazniejsze..nawet mój
Seba juz to wie..tez wspaniały..dbaj o Niego Marcin..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku[*]..zaczęłam czytac znicze Twoje mamy..mysle ,ze nie gniewasz
sie..widze duzo podobienstwa miedzy Twoją mami i mna..pozwól,ze przytulę
Ją..do złamanego serca(((przystojniak jestes((jak Seba
Zgłoś SPAM
Twoja Mami
Kochanie, tak długo będę dzwoniła na Twój nr 502-070-040, telefon który
leży zawsze
blisko mnie - dopóki nie usłyszę w słuchawce: Mami, kocham CIĘ.
Na zawsze Mój!
Zgłoś SPAM
Halinka z agencji Drągowski
Pamiętam, światełko dla Ciebie kolego.
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny
zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się
kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas czekają Pamiętam (*)
Zgłoś SPAM
Mama
Najdroższy, jak trudno na twarzy mieć uśmiech, gdy w oczach palą łzy. Jak
trudno być obojętnym, gdy serce z bólu drży. Jaka potworna pustka wokół i
tylko nadzieja w modlitwie, oraz to, że się spotkamy
Zgłoś SPAM
mama aniołka Rafałka
Marcinie światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Mama
Kochany, każdy 23 dzień miesiąca przywołuje na pamięć ten okrutny czas.
Tym mocniej i w wyjątkowy sposób poświęcam CI czas. Na zawsze Mój.
Zgłoś SPAM
Mama
Jest taki ból, którego nic nie ukoi. Jest taki strach, którego nic nie
pokona. Jest taki żal, który nigdy nie zniknie. Jest taka tęsknota, która na
zawsze zostanie. Tak jest i pozostanie, TY to wiesz.
Zgłoś SPAM
IWONA
Pokój Tobie w wieczystej Krainie tylko dobra i spokoju. Pax
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.