Jak zwykle, modlę się i przytulam do serca.
Boże, pozwól ujrzeć Cię w krainie życia wiecznego. BEZGRANICZNIE Kochane
dziecko.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Znów jestem po kilkudniowej nieobecności ale nieobecność nie oznacza że nie
byłam z Tobą myślami. Ciągle myślę i modlę się do Boga o Twoje
szczęście. Całuję Cię gorąco
Zgłoś SPAM
Mama
Kiedy i kto otrze łzy z moich oczu -chyba wówczas, gdy zawała BÓG, aby
zostawić
wszystko i pójść na spotkanie z NIM.
Będziemy zawsze razem i szczęśliwi.
Zgłoś SPAM
Bożena ze Świtu
Pamiętamy wszyscy i trudno nam pogodzić się z tym, że tak krótko ale
równocześnie
bardzo serdecznie byłeś z nami. Serdecznie wspomina Ciebie i Twoją okrutnie
cierpiącą Mamę - Bożenka z kadr.
Zgłoś SPAM
Mama
Jak to będzie, kiedy będę musiała zamknąć Twoją stronę? Nie wyobrażam
sobie dnia
bez spotkania z Tobą. Modląc się, proszę Boga, aby mnie wspomagał a Ciebie
przyjął
do grona zbawionych.
Zgłoś SPAM
Mama
Jak zawsze to ja - zapalam przed TWOIM zdjęciem prawdziwy znicz, a na TWOJEJ
stronie, również ten wirtualny. Jak zawsze i po wieki Mój.
Zgłoś SPAM
Mama
Nieustająco się modlę, całując Cię na dobranoc. Niech Aniołowie zabiorę
zabiorą CIĘ
do Raju. Bezgranicznie kocham mojego chłopca.
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, jestem dziś przy TOBIE i będę do końca moich dni. Nic tego nie
zmieni.
Wiem, że Jezus Miłosierny jest z nami.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Znów ta koszmarna noc... :((( Jestem przy Tobie cały czas myślami i modlitwą
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie, jak co m-c 23 dnia nadchodzi ta ciemność, bezmiar bólu i cierpienia
i znowu pytam - dlaczego TY? Nigdy się z TĄ stratą nie pogodzę, nigdy.
Całą noc poświęcę na modlitwy, bądź przy mnie.
Zgłoś SPAM
Mama
Kochany, wiesz jak cierpię po rozstaniu z Tobą, tyle że cierpienie nie jest
nieszczęściem, ale próbą wiary, a śmierć spotkaniem z Bogiem. Modlę się,
aby
Pan otworzył Ci szeroko swoje drzwi.
Zgłoś SPAM
Mama
Zgłoś SPAM
Maciek i Zuzia
Mineły Twoje kolejne urodziny, pierwsze które obchodzilismy bez Ciebie.
Pamiętamy o Tobie i bardzo Cie kochamy.
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie, cały dzisiejszy dzień jestem z TOBĄ, nieustannie modląc się o
spokój
dla Twej duszy. Zycie bym oddała żeby Cię chociaż przez chwilę przytulić.
Na zawsze MÓJ.
Zgłoś SPAM
Mama
Najdroższy, mówi się że istnieje tzw depresja okolicznościowa na którą
chorują samotni- chociaż przy stole tyle osób. Wiem, że i mnie dopadła,
szczególnie w dni związane z wiadomymi datami. Kocham CIĘ
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Dziś Twoje urodziny. Smutny dzień choć powinien być radosny jak co roku.
Życzę Ci abyś trafił już przed oblicze Pana i nigdy więcej nie cierpiał.
Odpoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
Marta
Marcin, dzisiaj Twoje urodziny. W tym szczególnym dniu, życzę Ci tego, czego
niezmiennie życzyłam Ci przez 20 lat. Odpoczywaj w spokoju.
Zgłoś SPAM
Mama
Kochać, to wyjść poza siebie, dawać i przyjmować w imię miłości dla Tego
kogo się
kocha. W miłości trzeba być wyrozumiałym, umieć przeczekać. Modlę się
dziś szczególnie wraz z pątnikami na J.G.
Zgłoś SPAM
Mama
Kochanie, czasem trzeba przejść piekło, by dostąpić Nieba. Dosięgnąć
dna, by odbić się i zobaczyć Boga. Piekło istnieje już na ziemi, gdy bliscy
nas opuszczą. Kocham Cię tym mocniej bo zbliża się 16.8
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej...
Strasznie mi smutno bez Ciebie:( Całuję Cę mocno
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.