Nasze myśli codziennie kierują się ku Wam, Dzieci. Czy jest Wam dobrze, czy
Wasze Dusze mają wdzystko, czego potrzebują?... Marcinie, bądź Tam
szczęśliwy [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Oczy od łez się złocą, lecz na myśl o TOBIE migocą... łzy się leją
całą strugą
- powiedz, jak to potrwa długo?...--Kochanie
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Zamarł uśmiech i umilkły słowa, bo Serce Jedyne nie bije, a zamiast oddechu
powiew wiatru tylko przemknie przy policzku mokrym od łez ... [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Kocham Cię nieustannie - mój i tylko mój chłopcze.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, późno do CIEBIE zaglądam, ale przyczyną był mój dzisiejszy pobyt
na Banacha. Znane korytarze, sale chorych z Twoich tam bytności.
Ale to już było i nie wróci więcej! Kocham Cię.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Marcinie, pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, śmierć nie wie,czym miłość jest - a miłość wszystko może, bo
jest
najważniejsza!
Do zobaczenia.
Zgłoś SPAM
Twoja mami
(****)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Łzy nigdy nie wyschną ... Rana w sercu i ból duszy to nasza codzienność aż
do Spotkania ... Marcinie, dla Ciebie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, moje dzisiejsze, wyjątkowe światełko do Nieba-dla Ciebie, a także
wszystkich najdroższych Dzieci, które wyprzedziły nas w drodze do szczęścia
wiecznego. Tylko gdzie były wówczas Wasze anioły
Zgłoś SPAM
mama
Wielkąś uczynił pustkę w domu moim Kochanie, tym odejściem swoim.
Przygnębienie, kiedy wracając do domu, nikt mnie nie wita! Najpierw trzeba
było się rozstać z Bonem, potem Twoje odejście. Ile jeszsze
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Ciężko nam żyć ze świadomością, że odeszliście daleko. Mamy jednak
nadzieję,że Tamten Świat przywitał Was z miłością i wiedziecie
szczęśliwe, Nowe Życie wśród Rodziny i Przyjaciół...Marcinie[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
"Nim ciemność nastanie dookoła, rozpacz niech wybrzmi do końca i żal.
Nim mnie, Boże, do siebie zawołasz, zabierz to serce coś mi je dał."[*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, utulone snem wieczystym spoczywa TWE serce z serc naszych wyrwane, w
których na zawsze ból zostanie.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Dzisiejsze światełko pamięci dla Ciebie, Marcinie. Bądź Tam
szczęśliwy
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.