Ze wzruszeniem myślę o Twojej Mamusi,która przeżywając swoje nieopisane
nieszczęście ma w sercu miejsce na wspieranie innych..Czasem brak mi sił,by
zebrać myśli,ale zawsze pamiętam o Tobie,Marcinie[*]
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Dziś przez cały dzień chodzi za mną piosenka Maryli Rodowicz "Na
odległość". Tak bardzo ją lubiłeś... Czy to jakiś znak???? Tulę
Cię do serca [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło...Łzą, która liczy czas miniony...
szczęściem
ukrytym głęboko w sercu i tym co w nas pozostało - radością, tęsknotą,
smutkiem, pragnieniem - wracaj KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
mama S.P. Przemka
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Powiedz mi proszę jak Tam jest, czy są tam łąki wiecznie kwitnące?
Czy tak jak mówią, nikt nie płacze i zawsze dla WAS świeci słońce? -
Kochanie
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku, nie zapomniałam. Jestem tu cały czas a modlitwą i myślami przy
Tobie. Tak bardzo mi Ciebie brakuje. Tak potwornie tęsknie. Całuję Cię
bardzo mocno [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Niech się przed Wami otwierają najpiękniejsze światy, byście w zachwycie
czuli dotyk szczęścia ... Marcinie, pamiętam [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
I jak się modlić mam do Ciebie Panie, kiedyś mi zabrał moje miłowanie.
I jak mam nie mieć żadnych wątpliwości, kiedyś pozbawił mnie całej
radości.
Synu, modlę się o Twoje zbawienie.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Niedzielne światełko pamięci dla Ciebie, Marcinie
Zgłoś SPAM
mama
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć- zostaje tylko
milczenie
- pełne piekących łez i bliskość osieroconych serc.
W nocy spadł śnieg i okrył puchem miejsce TWEGO spoczynku.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku...dławi ból..nas-Matki Wasze..ale jesli będzie dbać o to,zebyśmy
nie zwątpiły..to dożyjemy ile trzeba..i..wreszcie bedziemy razem!!
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy, tęskniąc za Wami,
Dzieci, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez ukojenia, bez
pocieszenia ... czekamy ... Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, czas przełamał się na pół, moje serce pękło, a dusza rozdarła
się między
dwa światy: rzeczywistość i zły sen.
Z modlitwą, idę do Ciebie, aby być bliżej, jak to dobrze, że to tylko
kilometr.
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, TOBIE i wszystkim DZIECIOM, które wyprzedziły swoich najbliższych
do lepszego świata - moja nieustająca modlitwa i pamięć.
Byłyście naszym światłem.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.