Marcinku.. swiatełko ode mnie z łózka szpitalnego..przytulam jak zasze Twoją
mamę..
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdy już nie będzie tak samo,nie możemy sprawić byście
wrócili...spoczywajcie w pokoju Dzieci Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Dzisiejsze światełko dla Ciebie, Marcinie
Zgłoś SPAM
mama
Kolejny 23 dzień miesiąca, więc Powiedz mi Kochanie jak Tam jest.
No wiesz, tam gdzie jesteś teraz,
Bo w końcu wreszcie każdy z nas - prędzej, czy później się tam wybiera.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku jutro znowu mam onkologie. Nie mam już siły. Pomóż mi to
przetrwać. Jak zwykle pozostawiam Ci światełko i modlitwę [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
"...wierzyć to znaczy ufać kiedy cudów nie ma..."♥(*) Marcin
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Stoję w oknie patrząc w dal,dni minionych jest mi żal,odpłynęły we mgle
jak cienie,lecz proszę niech pozostanie chociaż
wspomnienie...wspomnienia,tylko one nam pozostały ...Dzieci Kochane..
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Choć dokoła pełno ludzi, uczucie samotności pogłębia się w nszych
sercach, a dni są szare i jak szarość - przygnębiające, bo każdy następny
jest tak samo pusty bez Was, Dzieci... Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, nie wiem jak żyć, co zrobić mam byś wrócił do mnie i nie był
sam.
Chcę CIĘ przytulić, trzymać za ręce, móc ucałować - i już nic więcej!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Areczka Połchowskiego
Marcin...♥(*)
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Nasza codzienność jest teraz taka smutna ... Tak bardzo brakuje nam Was,
Umiłowane Dzieci. Marcinie, dla Ciebie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutno tu bez Was,próżne nasze pytania-DLACZEGO???Nikt nie odpowie,myśli
błądzą po Niebie....szukamy Tam śladów co znikły.....
Zgłoś SPAM
mama
Jak to wszystko Panie wymyśliłeś, jak misternie postwarzałeś - jedną tylko
sprawę zaniedbałeś, tylko o tym zapomniałeś - jaki numer jest do Nieba,
PANIE?
Pozostaję w nadziei na rychłe spotkanie.
Zgłoś SPAM
mama
A jeśli któregoś dnia będę musiał odejść- spytał Krzyś, ściskając
Misiową łapkę -
-co wtedy?- Nic wielkiego - zapewnił go Puchatek. Posiedzę tu i na Ciebie
poczekam...
Kochanie, ja też ciągle czekam.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Marcinku, wybacz moje zamyślenie. Dla Ciebie to światełko pamięci
ode mnie ...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Michale, obyś otrzymał wszystko, czego potrzebuje Twoja Dusza.
Bądź szczęśliwy w Lepszym Świecie
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, BÓG rozejrzał się po swoim ogrodzie i zobaczył puste miejsce...
Spojrzał w dół z Nieba i zobaczył Twoją twarz.
Otoczył Cię dłońmi i wyszeptał:.. Przyjdź odpocząć.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.