Kochanie, ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich
nie zostanie, drudzy są jak wichry, więc zostają po NICH serca złamane - jak
drzewa po
huraganie! Na zawsze Mój.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
W codziennych wspomnieniach szukamy Was, Umiłowane Dzieci, by w sercu choć
przez momemt zagościło uczucie tamtej wspólnoty... Marcinie, przesyłam Ci
dzisiejsze światełko pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama .S.P. Przemka
...Nie ma już Ciebie! Bo odszedłeś tam do góry nad nami! Ale w sercu zawsze
pozostaniesz nie zapomnimy Twego uśmiechu słów szeptających. Pamiętamy!
Marcin, ja 425 dni, Twoja mama 2 tyg. dłużej[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku..[*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, czasem cicho Ktoś odchodzi, świat ciemny nam się zdaje..Czasem
cicho Ktoś odchodzi, lecz tak naprawdę tu zostaje. W naszych sercach i
marzeniach Tu zostaje, jest obok, żyje we wspomnieniach.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenurskiego [*]
Świadomość,że nasze Dzieci odeszły jest nie do zniesienia.Błąkamy się
wśród ludzi nie znajdując swojego miejsca.Czas mija,a w nas nic się nie
zmienia.Tylko tęsknota narasta...Marcinie[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, choć odszedłeś po trudnym z losem "boju" i zasnąłeś by
zaznać spokoju...
. zapalam znicz, a on serce me ogrzeje radością i w nim zamieszkasz żywy?...
moją dozgonną miłością.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku..(*)..dzisiaj urodziny brata Seby..Twojego imiennika-Marcina..pomagaj
Sebuniowi dbać o niego..bo ja nie moge(((
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
Pięknym motylom ucięto skrzydła, Nim wznieść się zdążyły do
gwiazd...(*)
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie moje, jestem jak co dnia z modlitwą przy TOBIE...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Marcinie, dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Niech Bóg przyjmie Cię do swojego królestwa .Niech obdarzy ...
... Cię łaską swojej miłości.Niech pamięć pozostanie w sercach bliskich i
znajomych...[*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Stary czy nowy rok, tęsknimy za Dziećmi, których brak odczuwamy coraz
bardziej ... Marcinie, przesyłam Ci światełko pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, gdy w deszczu łez czuję wielki ból i cierpienie, przytulam do
serca...
wspomnienie.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Nie ma ukojenia, nie ma wytłumaczenia... To, co najstraszniejsze stało się
naszym towarzyszem, na każdy dzień, na każdy rok...Wkraczamy w nowy rok z
zaciśniętymi z bólu gardłami...Ale miłość i pamięć
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Niech Rodzicom dane będzie przekonanie,że Ich Dzieci są Tam szczęśliwe,by
zmęczone bólem serca znalazły odrobinę ukojenia. Niech godziny tego roku
odmierzają tylko czas spokoju. Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Modlitwy szept i światełka blask - to znak mojej nieustającej miłości i
pamięci...
Kochanie.
Urwane kilometry Twojego życia.
Zgłoś SPAM
mama
Nowy ROK -- dla kogo będzie szczęśliwy? - tylko Wszechmogący wie.
Coraz trudniej myśleć o przyszłości, bo jakiej?
Kochanie, brak Ciebie uniemożliwia z ufnością patrzeć przed siebie.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku..[*]..dobrego roku życzę Twoim bliskim.. a mamusię-serdecznie
przytulam do serca..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.