Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marcin Naczyński


* 16.08.1975

 

+ 23.10.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny w Skolimowie

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (159)
Licznik odwiedzin strony
209252
Zapalone ponad rok temu
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku...[*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostanie, drudzy są jak wichry, więc zostają po NICH serca złamane - jak drzewa po huraganie! Na zawsze Mój.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
W codziennych wspomnieniach szukamy Was, Umiłowane Dzieci, by w sercu choć przez momemt zagościło uczucie tamtej wspólnoty... Marcinie, przesyłam Ci dzisiejsze światełko pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama .S.P. Przemka
...Nie ma już Ciebie! Bo odszedłeś tam do góry nad nami! Ale w sercu zawsze pozostaniesz nie zapomnimy Twego uśmiechu słów szeptających. Pamiętamy! Marcin, ja 425 dni, Twoja mama 2 tyg. dłużej[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku..[*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, czasem cicho Ktoś odchodzi, świat ciemny nam się zdaje..Czasem cicho Ktoś odchodzi, lecz tak naprawdę tu zostaje. W naszych sercach i marzeniach Tu zostaje, jest obok, żyje we wspomnieniach.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenurskiego [*]
Świadomość,że nasze Dzieci odeszły jest nie do zniesienia.Błąkamy się wśród ludzi nie znajdując swojego miejsca.Czas mija,a w nas nic się nie zmienia.Tylko tęsknota narasta...Marcinie[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, choć odszedłeś po trudnym z losem "boju" i zasnąłeś by zaznać spokoju... . zapalam znicz, a on serce me ogrzeje radością i w nim zamieszkasz żywy?... moją dozgonną miłością.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku..(*)..dzisiaj urodziny brata Seby..Twojego imiennika-Marcina..pomagaj Sebuniowi dbać o niego..bo ja nie moge(((
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
Pięknym motylom ucięto skrzydła, Nim wznieść się zdążyły do gwiazd...(*)
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie moje, jestem jak co dnia z modlitwą przy TOBIE...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Marcinie, dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Niech Bóg przyjmie Cię do swojego królestwa .Niech obdarzy ... ... Cię łaską swojej miłości.Niech pamięć pozostanie w sercach bliskich i znajomych...[*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Stary czy nowy rok, tęsknimy za Dziećmi, których brak odczuwamy coraz bardziej ... Marcinie, przesyłam Ci światełko pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, gdy w deszczu łez czuję wielki ból i cierpienie, przytulam do serca... wspomnienie.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Nie ma ukojenia, nie ma wytłumaczenia... To, co najstraszniejsze stało się naszym towarzyszem, na każdy dzień, na każdy rok...Wkraczamy w nowy rok z zaciśniętymi z bólu gardłami...Ale miłość i pamięć
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Niech Rodzicom dane będzie przekonanie,że Ich Dzieci są Tam szczęśliwe,by zmęczone bólem serca znalazły odrobinę ukojenia. Niech godziny tego roku odmierzają tylko czas spokoju. Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Modlitwy szept i światełka blask - to znak mojej nieustającej miłości i pamięci... Kochanie. Urwane kilometry Twojego życia.
Zgłoś SPAM
mama
Nowy ROK -- dla kogo będzie szczęśliwy? - tylko Wszechmogący wie. Coraz trudniej myśleć o przyszłości, bo jakiej? Kochanie, brak Ciebie uniemożliwia z ufnością patrzeć przed siebie.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku..[*]..dobrego roku życzę Twoim bliskim.. a mamusię-serdecznie przytulam do serca..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   555   556   557   ...   581   582    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Hanna Miciak
24.10.2010