Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok
przechodniów - wiedzą?Nie.Tylko Bóg wie jak bardzo tęsknimy.....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*]Każdego dnia na nowo przeżywamy Waszą materialną nieobecność pośród
tego świata.Bez Was jest on tak pusty,smutny i szary... zwłaszcza wtedy,gdy
świeci słońce,a wokół ludzie przepełnieni radością...
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, ani to, co za nami, ani to, co przed nami
nie ma prawie żadnego znaczenia w porównaniu z tym, co dzieje teraz.
Najdroższy Chłopcze, znaczenie ma tylko to, że CIĘ tu nie ma!
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Wiem jak boli cisza w odpowiedzi na wołanie..." Pozostawiam ślad
mojej pamięci wraz z modlitwą (*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Z Nadzieją czekamy na inną wiosnę, gdy na rozkwitłych łąkach Lepszego
Świata spotkamy się z Wami, Dzieci nasze i dalej pójdziemy już razem ...
Marcinie, niedzielne światełko dla Ciebie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy popatrzysz nocą w niebo,wszystkie gwiazdy będą się śmiały do
ciebie,ponieważ ja będę mieszkał i śmiał się na jednej z nich...a my w to
wierzymy...
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, jest rzeczą niezmiernie pożyteczną, jeśli przynajmniej raz w
życiu staniemy twarzą w twarz z twardą rzeczywistością, niezależnie od
tego, jak bardzo nas przerazi. Stajemy się wtedy jak głaz.
Zgłoś SPAM
MAMA MICHAŁKA GAŁKI
(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Najmilszy, podróżą każda miłość jest co różą wiatru znaczy cel
Powiedz, jak wydłubać ze wszystkich starych szczelin wspomnienia związane z
TOBĄ, słowa, śmiech i codzienne życie. Kocham CIĘ niezmiennie
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Wschodzi słońce, a Was tu nie ma ... Mimo to mówimy Wam "dzień
dobry" i przytulamy w myślach do serca, prosząc dla Was o wszystko co Tam
najpiękniejsze i najlepsze... Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pod powiekami łez już brakuje,tęsknota dręczy,wszystko smuci,w sercu Twój
obraz się maluje...
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, całuję CIĘ na dobranoc -jutro już będzie 14 dzień kwietnia!
Zgłoś SPAM
mama
13 kwietnia 1982r - okres stanu wojennego a my jedziemy na sygnale wioząc
Ciebie do szpitala OMEGA w Alejach Jerozolimskich z ostrym stanem zapalnym
wyrostka robaczkowego na operację. "13"- najgorsza
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku**((..,,miłosc i miłosierdzie,,.
Zgłoś SPAM
mama
KOCHANIE, miłosierdzie jest największym przymiotem BOGA.
Wierzę, że wszystkie nasze poczynania są ukoronowane miłosierdziem.
...magnolia susan ma już duże pąki, zrobię dla CIEBIE zdjęcie.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Niebawem zakwitną tysiące kwiatów. Wszystkie skierują główki do
Nieba, bo Tam Wy przebywacie, Kochane Dzieci ... Marcinie, bądź szczęśliwy
...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.