[*][*][*]Każda chwila,gdy byliście materialnie z nami jest dla nas tak
cenna,że nie chcemy uronić ani jednej... Pieczołowicie pielęgnujemy Pamięć
o Was w naszych sercach... Marcinie,bądź szczęśliwy...
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, przecież nie tak miało być - a teraz, porzucona przez Nadzieję,
zraniona
przez Zycie - pomimo bliskości najbliższych - pozostaję sama.
Ciągle czekam na spotkanie z TOBĄ.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć jeden znak mały,że Dzieci Nasze Kochane są szczęśliwe i radosne,i nie
znają żadnej troski,że czekają na spotkanie z tą rodziną,która
kocha,tęskni,szlocha....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I nikt nie zrozumie jak żal serce ściska,gdy dziecko matce zostaje
wyrwane,przebiegłaby boso po wszystkich ścierniskach,by życie zostało Mu
darowane....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Pochylam głowę w zadumie z cichym, rozpaczliwym smutkiem ... Dzieci Kochane,
przeżywamy czas bez Was, którego nie daje się przeżyć, marzymy o Spotkaniu
i czekamy ... czekamy ... Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Przyszła do NIEGO łagodna i piękna
poznał ją, to była śmierć, gdy chłodną dłonią dotknęła MU serca
za smugę cienia z nią wszedł -mój Kochany.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Słowa nadal nie przechodzą mi prze gardło ale Ty wiesz że jestem i będę na
zawsze [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Twoja mami
SKARBIE MÓJ, Ty śpij, Ty Spij a ja? .......
Kocham CIĘ.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Czas mija ... Ból i tęsknota nie ... Jesteśmy tak głęboko smutni ... Za
życia nie zobaczymy Was, nie usłyszymy, nie przytulimy ... Bądźcie Tam
szczęśliwi ... Marcinie, dla Ciebie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy odszedł Ktoś kochany i pustkę zostawił po sobie....pamiętaj,że
śmierć to tylko zmiana formy,a Kochana osoba wciąż jest blisko,tuż,tuż po
drugiej stronie drogi....
Zgłoś SPAM
JOANNA SOBCZAK
MARCIN, drogi kolego, pamiętam CIĘ i nigdy nie zapomnę....
Zgłoś SPAM
Twoja mami
Kochanie, cisza jest gorsza niż brak tlenu!
Łza stała się rutyną, a smutek głównym aktem dnia - MÓJ NAJDROŻSY
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Są ludzie,którzy żyją wiecznie i nawet śmierć nie przeszkodzi im być z
nami... Oni prowadzą nas ścieżkami życia i tulą do snu...wystarczy tylko
wierzyć, a wtedy zauważymy,że wciąż są z nami[*]Marcin[*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.