Kochanie, aby osiągnąć szczęście, trzeba znać cierpienie, bo obojętność
to paraliż
duszy, tak jak przedwczesna śmierć.
NA ZAWSZE POZOSTANIESZ MÓJ! Nic tego nie zmieni.
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Dziś już nie cieszą odgłosy wiosny i świeży zapach w nowej zieleni. Z Wami
odeszło wszystko, co piękne... I póki życia nic się nie zmieni... Kochane
Dzieci nasze, bądźcie szczęśliwe na wieki [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zaschnięte łzy,myśli uśpione,smutek ukryty na dnie...tylko płomyk pamięci
palić zawsze się będzie,na zawsze pamiętamy...bo tak długo żyje człowiek
jak długo się o nim pamięta...
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie moje, co mam dzisiaj powiedzieć, ponadto to, jak bardzo mi CIEBIE
brakuje
jak bardzo tęsknię!
Mimo wszystko, cały czas myślę, że Jesteś Tam szczęśliwy..
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, patrzę na mój świat i widzę jak się roztrzaskuje w kawałki i
rozsypuje po podłodze.
Wyczekuję, wypatruję a Ciebie wciąż nie ma.
Dzisiaj mija półtora roku.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Odpoczywaj....Światełko dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Twoja mami
Kochanie, miłość jest jak nóż, który wbijając się w serce, w końcu nas
zabija. Obecnie jestem w bardzo złym stanie psychicznym, nie radzę sobie,
chociaż bardzo bym chciała cofnąć czas -te półtora roku
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Marcinie, pamiętam ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Każdy dzień jest dla nas czekaniem,każdy dzień utopiony w tęsknocie,każdy
dzień naznaczony rozstaniem,każdy dzień nawet ten,kiedy uśmiech,nawet ten
związany wspomnieniem.....
Zgłoś SPAM
mama
Dobry JEZU, a nasz Panie - daj Mu wieczne spoczywanie.
Zgłoś SPAM
Jarek i Roman
Marcin, to my, znajomi ze wspólnego pobytu w Radomiu.
Pamiętamy i wspominamy CIĘ bardzo często. Wspaniały Kolego. Wielka, wielka
szkoda,
że nie możemy już być razem. Współczujemy Twoim bliskim.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
"...Tym co pozostają tutaj z garbem bólu, jedyną pociechą jest cisza i
pamięć..." [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Nie szukamy już szczęścia dla siebie. Nie myślimy o przyszłości. Wszystko
skończyło się w jednej chwili... Został żal, samotność i czekanie...
Marcinie dla Ciebie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku**(TE RANY ..krwawią i bolą coraz bardziej...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bo dlaczego Panie tak nękasz,zabierasz tych,których najbardziej
kochamy,dlaczego obdarzasz krzyżem ludzi...przecież na życie przez Ciebie
skazanych....
Zgłoś SPAM
mama
Byłam dzisiaj bliziutko CIEBIE, ale cóż to znaczy, kiedy nie mogę CIĘ
widzieć,
uścisnąć, ucałować, porozmawiać.
Nikt i nic tego nie zmieni - na zawsze MÓJ.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.