Kocham, tęsknię, kocham, tęsknię i tak codziennie - NAJDROŻSZY SYNU!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Światełko pamięci dla Ciebie, Marcinie ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak pragnęłabym Cię dotknąć,w otchłań strącić mą samotność,lecz Tyś
Perłą jest w muszelce,Ktoś Cię zamknął w łzy kropelce....okrutnie
tęsknimy Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Synu Kochany, TY wiesz co się dzieje, jak cierpię każdego dnia.
Tak jak MAGDA, nie mogłabym "tam" wejść.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
Można odejść na zawsze, by stale być blisko. Jesteś wśród
nas[*][*][*]Pamietamy
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku weszłam dziś do szpitala na Wołoską i uciekłam... Nie umiałam
wejść na "nasz" oddział. Wszystko było takie znajome a jednak
obce...Tak potwornie tęsknię[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bez Was wokół rozbujałe kwiecie,pąki pękają soczyste na drzewach...i tylko
nam osieroconym rodzicom,ptaszek radosnej piosnki nie śpiewa...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Wszystkie myśli, jak dawniej, biegną do Was, Dzieci nasze. Jak kiedyś, chcemy
być przy Was, choć teraz jedynie duchowo... Pragniemy dla Was szczęścia i
spełnienia w Nowym Życiu... Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Gdybym nie wierzyła, że kiedyś się spotkam z bliskimi, którzy
odeszli, to chyba nie potrafiłabym żyć..." Moja pamięć i modlitwa (*)
Zgłoś SPAM
mama
Słyszę TWOJE "kocham" i ostatnie przepraszam - oczekując nadal tych
słów, jednocześnie wiem, że jest to tylko moje marzenie.
Kochanie moje.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Samotni, niepocieszeni, zrozpaczeni, zawieszeni między tym światem a Tamtym
staramy się wytrwać, by zasłużyć na Spotkanie z Wami... Bądźcie
szczęśliwi, Kochani [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy Byliście z nami cały świat się śmiał,dziś nam pozostały
łzy,tęsknota i żal....kto nas nauczy żyć bez Was????
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
(*)
Zgłoś SPAM
Aneta
Pamiętam, światełko dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
mama
Serce me jeszcze wciąż bije, prowadzone marzeniami, które nigdy się nie
spełnią.
Kochanie Moje...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.