Właśnie wychodzę z domu i idę do CIEBIE -KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
mama
... jak łza spod rzęs wypłakana skrycie, tak śmierć ma sens i ma sens
życie...
Jednak wolałabym, aby to życie miało zdecydowanie większy sens.
Kocham i nieustannie tęsknię.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
"Żyję - nie żyjąc już w sobie, na życie aniołów spozieram, a w
mroku, w rozpaczy umieram" [*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*] Los zabrał nam Dzieci, zostawił w rozpaczy, żalu i smutku, przyszłość
nam zniszczył, nadzieję i spokój odebrał... Dlaczego wybrał właśnie nas?
Marcinie, bądź Tam szczęśliwy i wspieraj Bliskich...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Śmierć przychodzi nie pytając czy może,zabiera tych,których tak bardzo
kochamy,a potem pustka i serce krzyczy - dlaczego Boże????...tak bardzo
tęsknimy Aniołki....
Zgłoś SPAM
mama
....Serca tak tęskni, a dusza woła...TWEGO powrotu tak bardzo pragnie, lecz
taki
świat ten, że nic nie zdoła przywrócić życia GWIEŹDZIE co spadnie.
Najdroższy!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tańczą wspomnienia na zimnym marmurze,płomieniem świecy przywołane nie
pozwalają zapomnieć,gorącem serc ogrzane- wyryły ślady słów i
zdarzeń....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Żal miesza się z tęsknotą i poczuciem pustki ... Bądźcie szczęśliwe,
Dzieci nasze [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama i siostra z rodziną
I choćby zgasły wszystkie światła - nadzieja na spotkanie z Tobą nigdy nie
zgaśnie.
Nasze serca niezmiennie do CIEBIE należą.
Kochany po wsze czasy.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zapachniało wiosną,rozszumiały się drzewa...był Ktoś i nagle odszedł,był
Ktoś i Go nie ma...Boże jak ciężko pogodzić się z Twoimi decyzjami...
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, Twoje życie zgasło, zanim wstał dzień.
Nie dane CI było ujrzeć tych ostatnich, pięknych promieni słońca.
Dlaczego"?....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Dni jakby stworzone dla Was, Dzieci. Ciepłe, słoneczne i
świąteczne. Lecz bez Waszej obecności tracą cały urok. Świeci słońce,
ale nie w naszych sercach,spowitych cieniem smutku i żalu ...
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, za wczorajszą moją tutaj nieobecność i dzisiejszą tęsknotę z
nieustającym pytaniem: dlaczego, Boże dlaczego.... zapalam to światełko
dołączając modlitwę.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Nasze serca niezmiennie do Was należą ... Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Stoję w oknie patrząc w dal,dni minionych jest mi żal,odpłynęły we mgle
jak cienie.... nam pozostało wspomnienie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.