Byliście słońcem nam na niebie,światłem księżyca w nocy,sercem,które
biło dla nas i radością na tym świecie....jak teraz żyć bez Was???
Zgłoś SPAM
SZYMON
MARCIN, trudno CIĘ zapomnieć, kolego.
Bądź tam szczęśliwy, oby?
Zgłoś SPAM
mama
Ja się nie skarżę na swój los, potulna jestem jak baranek
I tylko mam nadzieję że, że chyba wiesz co robisz PANIE...(zamiast)
Te słowa pozwalają przetrwać, po odejściu ukochanego SYNA.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W naszym smutnym świecie żal przychodzi do wszystkich i niesie ze sobą
gorzką udrękę...wierzymy,że nasze Kochane Dzieci są szczęśliwe i
radosne...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Kiedyś w naszych sercach było tyle radości... Teraz żal, pustka i cisza
przygnębia i przytłacza. Jesteście tak daleko. Trzeba iść całe życie, by
dojść do Was, Dzieci... Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Tak smutno, tak źle bo nie ma obok Cie.....Minęło już tyle czasu a ja nadal
nie umiem się pogodzić z Twym odejściem[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku**(
Zgłoś SPAM
matka innego SYNA
Niech BÓG da CI spokój wieczny drogi Chłopcze.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Cisza jest najsilniejszą bronią duszy...Cisza, jako nasz sprzymierzeniec,
pośrednik między nami...Płaczemy i kochamy w ciszy...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Dziś czuję się jak mrówka gdy, czyjś but stratuje jej mrowisko - czemu mi
DAŁEŚ
wiarę w cud, a teraz odebrałeś wszystko..(zamiast).
KOCHANIE, jak trudno żyć bez CIEBIE.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Wspomnienia tak bolą... Uświadamiają nam, że już nigdy nie będzie dalszych
wspólnych wspomnień... Jednak nie przestaniemy wspominać, bo ta pamięć jest
dla nas święta... Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak wiele chcielibyśmy Wam dać...słowa,myśli głęboko w sercu,gdy budzi je
wiatr...zamykamy oczy...kochamy,tęsknimy i wspominamy Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie,...wczoraj rzecz pewna, dziś niekoniecznie...
Tylko TWA DUSZA żyć będzie wiecznie.
Tak bardzo nam CIEBIE brakuje.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Godziny w doby,tygodnie,lata,przechodzą jak chmury na niebie,a my
szczęśliwi,bo wiecie Kochani,my coraz bliżej spotkania z Wami....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Żadna moc nie przywróci nam Tych, na których tu czekamy... Odpoczywają już,
otoczeni Miłością... Ujrzymy Ich, gdy na to zasłużymy... Do zobaczenia,
Kochani... Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Nie ma Cię tu, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie, gdzie my
jesteśmy" Pozostawiam ślad mojej pamięci na dziś i za dni mojej
nieobecności (*)
Zgłoś SPAM
mama
Kiedy ciągle patrzę w TWOJE piękne oczy, bardzo trudno wyobrazić mi sobie,
że TE
oczy nigdy już nie spojrzą na mnie tak jak dawniej, z wielką miłością.
BOŻE, miej litość dla jednego z TWOICH Dzieci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.