Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marcin Naczyński


* 16.08.1975

 

+ 23.10.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny w Skolimowie

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (159)
Licznik odwiedzin strony
209415
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście słońcem nam na niebie,światłem księżyca w nocy,sercem,które biło dla nas i radością na tym świecie....jak teraz żyć bez Was???
Zgłoś SPAM
SZYMON
MARCIN, trudno CIĘ zapomnieć, kolego. Bądź tam szczęśliwy, oby?
Zgłoś SPAM
mama
Ja się nie skarżę na swój los, potulna jestem jak baranek I tylko mam nadzieję że, że chyba wiesz co robisz PANIE...(zamiast) Te słowa pozwalają przetrwać, po odejściu ukochanego SYNA.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W naszym smutnym świecie żal przychodzi do wszystkich i niesie ze sobą gorzką udrękę...wierzymy,że nasze Kochane Dzieci są szczęśliwe i radosne...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Kiedyś w naszych sercach było tyle radości... Teraz żal, pustka i cisza przygnębia i przytłacza. Jesteście tak daleko. Trzeba iść całe życie, by dojść do Was, Dzieci... Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Tak smutno, tak źle bo nie ma obok Cie.....Minęło już tyle czasu a ja nadal nie umiem się pogodzić z Twym odejściem[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku**(
Zgłoś SPAM
matka innego SYNA
Niech BÓG da CI spokój wieczny drogi Chłopcze.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Cisza jest najsilniejszą bronią duszy...Cisza, jako nasz sprzymierzeniec, pośrednik między nami...Płaczemy i kochamy w ciszy...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Dziś czuję się jak mrówka gdy, czyjś but stratuje jej mrowisko - czemu mi DAŁEŚ wiarę w cud, a teraz odebrałeś wszystko..(zamiast). KOCHANIE, jak trudno żyć bez CIEBIE.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Wspomnienia tak bolą... Uświadamiają nam, że już nigdy nie będzie dalszych wspólnych wspomnień... Jednak nie przestaniemy wspominać, bo ta pamięć jest dla nas święta... Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak wiele chcielibyśmy Wam dać...słowa,myśli głęboko w sercu,gdy budzi je wiatr...zamykamy oczy...kochamy,tęsknimy i wspominamy Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie,...wczoraj rzecz pewna, dziś niekoniecznie... Tylko TWA DUSZA żyć będzie wiecznie. Tak bardzo nam CIEBIE brakuje.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Godziny w doby,tygodnie,lata,przechodzą jak chmury na niebie,a my szczęśliwi,bo wiecie Kochani,my coraz bliżej spotkania z Wami....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Żadna moc nie przywróci nam Tych, na których tu czekamy... Odpoczywają już, otoczeni Miłością... Ujrzymy Ich, gdy na to zasłużymy... Do zobaczenia, Kochani... Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
"Nie ma Cię tu, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie, gdzie my jesteśmy" Pozostawiam ślad mojej pamięci na dziś i za dni mojej nieobecności (*)
Zgłoś SPAM
mama
Kiedy ciągle patrzę w TWOJE piękne oczy, bardzo trudno wyobrazić mi sobie, że TE oczy nigdy już nie spojrzą na mnie tak jak dawniej, z wielką miłością. BOŻE, miej litość dla jednego z TWOICH Dzieci.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   528   529   530   ...   581   582    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Hanna Miciak
24.10.2010