Marcinie, pamiętam. Masz swój kącik w moim sercu. Czasami tylko brak mi
sił... Światełko za wczoraj i na dziś [*][*][*] Bądź szczęśliwy ...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jestem w listku na drzewie,w wiatru ciepłym powiewie,w jasnym słońca
promieniu,w ptaku co siadł na ramieniu,w tatusia czułym uścisku...bo Jestem
tak bardzo blisko...
Zgłoś SPAM
mama
Bardzo tęsknię, KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdyby nasza miłość mogła Was ocalić,nigdy byście od nas nie odeszli...tak
bardzo tęsknimy Aniołki...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
W każdej chwili myślami jesteśmy przy Was, Dzieci nasze. Niech będzie Wam
dane wszystko, czego pragną teraz Wasze Dusze... Marcinie [*][*][*] Wieczny
odpoczynek...
Zgłoś SPAM
mama
Dziękuje, że przychodzisz chociaż w snach - na kolorowej tęczy wtedy
przychodzisz -KOCHANIE.
Dzisiaj załączam CI "Dłoń".
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota jest straszna,gdy w świat myśl ucieka,gdy się Dziecko kocha lecz
kocha z daleka...I zostają wspomnienia,które z czasem wrócą,które serca
ranią i tak bardzo smucą...
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, tak pięknie wokół domu, więc zajrzyj z góry na to, co wspólnie
zakładaliśmy. Daj znak, że jesteś!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Tej jednej rany w sercu nie można uleczyć, bo na każde wspomnienie znów
krwawi i boli. Dusze osamotnione będą tęsknić za Wami aż do Spotkania...
[*] Bądźcie szczęśliwi i czekajcie na nas, Kochani...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć jeden znak mały,że nasze Dzieci Ukochane są szczęśliwe i radosne ,i
nie znają żadnej troski,że czekają na spotkanie tą rodziną ,która
kocha,tęskni,szlocha....
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
Śpij spokojnie (*)(*)(*) Na zawsze w moim sercu;(
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
KOCHANIE, bardzo, bardzo tęsknię...
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, jeżeli Twoje odejście pozwoliło uratować życie Kolegi - to niech
BÓG
da Mu wytrwać!
A TY w zachwycie przemierzaj rajskie góry i doliny.
Zgłoś SPAM
Jacek Graczykowski
Dziękuję ,że mogłem Cię poznać. Twoja śmierć uświadomiła mi, że
można wygrać. Nie piję już drugi rok ,odzyskałem rodzinę , mam dobrą
pracę. Zawsze będę Cię dobrze wspominał Kolego.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.