Ból w sercu jest ciężarem prawie nie do uniesienia…
Łzy są tak gorzkie…Dzień jest tak długi… Żal bezmierny cichą łzą
się sączy
Umilknie wówczas gdy bóg znów złączy Marcinie((*))
Zgłoś SPAM
mama
Nic się nie liczy, nic nie jest ważne co się dzieje wokół - bo nie ma WAS
Kochane
Dzieci. Tak bardzo tęsknimy.... jednak - Marcinku.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bez Was słońce dla nas umarło,nie czujemy radości kwiatów,wciąż
wypatrujemy Was w nieba błękicie,szukamy w kwileniu ptaków....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Niech to maleńkie światełko zaniesie do Ciebie moją pamięć i dobre myśli.
Bądź szczęśliwy, Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Codziennie wstaje słońce -Boże, dlaczego już nie dla naszych ukochanych
DZIECI. Najdroższy, zawsze i każdej porze, obojętne, czy słońce wstaje, czy
zachodzi jestem przy TOBIE.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Światełko dla Ciebie...Odpoczywaj...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Bądź szczęśliwy w Lepszym Świecie, żyj pomiędzy pięknymi
Duszami w Miłości wiecznej, jasności i pokoju ... Marcinie ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Marzenia o Was malują obrazy pędzelkiem tęsknoty codziennie po tysiąc
razy...
Zgłoś SPAM
mama
Wróciłam od CIEBIE, ale tęsknię równie mocno jak dotychczas.
Kochanie, dlaczego CIĘ z nami nie ma? Znowu oczy zalane.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota nasza ogromna,ból serca rozdziera,ludzie jak kolce róży,złe słowo
siły odbiera....nie było nam pisane cieszyć się szczęściem naszych
Dzieci...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Los był dla Ciebie okrutny i niesprawiedliwy. Oby Lepszy Świat otoczył Cię
Miłością wieczną, Marcinie [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama
Z jaką trudnością, z jaką boleścią rozmawia się z ludźmi na temat
dzieci, którzy
opowiadając o sukcesach potomków, nie są w stanie robić tego taktownie w
naszej obecności.
Najmilszy, do zobaczenia.
Zgłoś SPAM
mama
Kochanie, bardzo późno dziś do CIEBIE zaglądam - wybacz.
Cierpię bardzo.
Modląc się, błagam Boga o zbawienie TWOJE i wszystkich Naszych DZIECI, które
zbyt
wcześnie opuścili swoich najbliższych.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak byśmy chcieli Was dotknąć chociaż przez krótką chwilę...dlaczego nie
możecie być z nami,skąd czerpać do życia siłę????
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Nic nie jest wstanie zapełnić pustki po Was Kochane dzieci.Światełko dla
Ciebie.Odpoczywaj...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.